Montefiore

Pridať do Wishlistu

raňajky(UF) · dvojlôžková izba, transfer v cene(DZ)

späť na Výsledky hotelov

Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v katalógu.

Dovoľujme si vás informovať, že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. V prípade nejasností môžete preklikom na nemeckú vlajku zvoliť pôvodný text organizátora v nemeckom jazyku. Ďakujeme za porozumenie.

Travel Code: 7QI107

Cestovné doba: 01.11.2019

Termín pobytu na: 10/31/2020

Upozorní na výlet:
  • Centrálne umiestnený v Jeruzaleme
  • Len niekoľko minút do náboženských pamiatok
  • Certificate of Excellence TripAdvisor


V srdci Jeruzalema: Tento hotel sa nachádza v centre Jeruzalema, v ideálnym miestom pre objavovanie úžasné mesto Jeruzalem. Preskúmať historických pamiatok a zaujímavostí.

Travel: letecká doprava, rekreačné cestovanie, kultúrne cestovné

Služby v cene:
  • Let s renomovanou leteckou spoločnosťou do Jordánska a späť v ekonomickej triede (iba pri rezervácii vrátane letov)
  • Transfer z letiska - hotel - letisko (iba v prípade rezervácie vrátane letu alebo na vyžiadanie)
  • Ubytovanie v rezervovanom izbe
  • Stravovanie podľa objednávky


Zaručená odchod: no

Nemecky hovoriaci sprievodca: no

Ubytovanie:

Montefiore Hotel

Hotel a zariadenia pre voľný čas za príplatok. Hotel klasifikácia ubytovacích zodpovedá kategórii krajín. V hoteli je správne šaty vyžadované (pre mužov dlhé nohavice vo večerných hodinách).
48 izieb 24 hodín denne Výťah šatní Safe Medical (za príplatok) Zmenáreň Služby prania Konferenčná sála Wi-Fi vo všetkých verejných priestoroch Supermarket Menšie obchody Terasa Parkovanie (nestrážené, v závislosti od dostupnosti, za príplatok) Stravovanie 1 restaurant s jedálni
  • Raňajky - raňajky formou bufetu obedy a večere à la carte
  • Double Room - YD (YE = dvojlôžková izba pre jednu osobu) ca. 18 m² Klimatizácia (individuálne ovládaná) Kúrenie (individuálne ovládaná) Trezor (za poplatok) prípravu kávy/čaju (za poplatok), TV vaňa alebo sprcha/WC Bezpečné Sušič vlasov Minibar Radio


Hotel Poznámka: ubytovacie a zariadenia pre voľný čas za príplatok. Hotel klasifikácia ubytovacích zodpovedá kategórii krajín. V hoteli je správne šaty vyžadované (pre mužov dlhé nohavice vo večerných hodinách).

Zľava: až 2 deti znížená

Zľava Poznámka: Všetky zľavy sú platné iba pre ubytovacie služby. Výška zľavy budú poskytnuté pred uzavretím rezervácie.

Obmedzená mobilita: Táto cesta je zvyčajne nie je vhodný pre osoby s obmedzenou schopnosťou pohybu a orientácie. V prípade pochybností sa obráťte na našu rezervačnú linku pre vaše individuálne potreby pred rezerváciou.

Prirážky Poznámka: Ak je on-line, bez toho aby letu unikátna služba poplatok 22 € je P. P. vyberaná. Pri cestovaní s TUIfly rokmi: Od tejto chvíle na webe Check-in od 30 dní pred odchodom s rezerváciou poplatok sedadla alebo do 48 hodín pred odletom zdarma je (bude miest pridelené) je to možné. Kontrola-in na letisku je možné len za poplatok.

. Ďalšie informácie: Platí pre rezervácie vrátane letu Okrem tejto cesty možno nájsť v spolupráci s Deutsche Bahn AG bez príplatku vlak na letenku pre nemeckých železnice, Inc. (2trieda vrICE použitia).Táto lístok je platná na území Nemecka.Podrobné informácie sú k dispozícii na letisku prenosu - hotel - letisko je v cene.Platí pri rezervácii bez letu: Užite si s jedinou hoteli on-line turné balíček chrániť naše líščí TOURS Plus balíček.Vaše servisné výhody: služba zákazníkom strana (odkaz pre stiahnutie máp app "CityMaps2Go" a informácie o našich číslach servisných) CityMaps2Go (Mapa aplikáciu s vodiacou funkciou pre smartphone alebo tablet), zákazníckej linky (OUR kolegovia budú denne od 8-22 hod telefónu k dispozícii) 24-hodinových Notall linku (počas vašej cesty je naša havarijný linku v prípade neočakávaných mimoriadnych udalostí môžete REACH).Transfer na letisko - hotel - letisko sa vykonáva in-house.Hospodárska vzhľad prevodu je k dispozícii na vyžiadanie a za príplatok.

Uchýliť: Jerusalem miestom stretnutia troch svetových náboženstiev v horách Judey, viac ako 3000 rokov, symbol svätosti. Historické bohatstvo je všadeprítomný v modernej, dynamickej hlavnom meste krajiny. Okrem svätých miest Židov, kresťanov a moslimov v starom arabskom vkus je tiež k dispozícii v bazároch as mnohými pamiatkami z nedávno vo veľkom urbanizovanej Neustadt. Dokonca Jerusalem je ideálnym miestom k objavovaniu oblasti.

vstupné požiadavky pre nemeckých občanov: Israel EinreisebestimmungenNach Izrael je zadať to možné s pasom, dočasné cestovný pas a cestovný pas dieťaťa. nie je možné zadať ID a dočasný preukaz totožnosti.

Platnosti cestovných dokladov:
Identifikačné doklady musia byť platné po dobu najmenej 6 mesiacov na ceste von.

Poznámka:
-Li byť cestovný pas Visa arabské krajiny alebo darček z Iránu, ako sa dá očakávať pri vstupe sa prieskumu zabezpečenia (okrem Jordánska a Egypta). To platí aj pre pečiatky/víz z Malajzie, Indonézie a Sudáne. Dokonca aj nemeckí štátni príslušníci palestínskeho pôvodu musí počítať prieskum zabezpečenia. Prieskum bezpečnosti môže prebiehať aj keď arabská pôvodu alebo islamské náboženstvo je podozrenie na nemecký štátny príslušník.

Poznámky pre maloleté:
Každé dieťa potrebuje svoj vlastný preukaz totožnosti.
Maloleté osoby mladšie ako 16 rokov, ktoré cestujú samy alebo v sprievode jedného z rodičov by mali podniknúť súhlas rodičov/druhého rodiča s nimi.

Poznámky pre dvojité jedného národa:
Izraelskí občania alebo "trvalý pobyt", ktorí až do veku 16 rokov v Izraeli boli založené striktne povinní vojenskou službou aj s cudzou národnosti. Pri zadávaní odkazované skríning a odchod je možný len po projekcii a prípadne aj po ukončení svojej vojenskej služby.

Ľudia s palestínskou identifikačné číslo (ID Number):
Občania s palestínskou civilnou registračné číslo, priamy vstup do Izraela v zásade odmietnutý. Vstup do Západného brehu je možné len cez Allenby Bridge (Jordán). Tam, osobitné colné predpisy. Ďalšie výlet do Izraela je možný len so zvláštnym povolením musí byť vyžiadaný na mieste.
Korene siahajú až do občanov pásma Gazy nemeckými s palestínskou civilnou registračné číslo bude uvedené na hranici, že musí vstúpiť s palestínskou pasom. Pokiaľ nie je k dispozícii, palestínskej civilnej registračné číslo v nemeckom páse je zapísaný, a cestujúci musia mať palestínsky pas na palestínskeho ministerstva vnútra v Ramalláhu platí. Nemôže byť predložený do cestovného pasu pri odchode bude zamietnuté v čase opustiť.
Manželov ľudí s Palestínskou identifikačné číslo je platné, musí byť zadané, že "vzal" do stavu ID, inak vstup môže byť odmietnutá.

Dôležitá poznámka:
V súčasnej dobe existuje čiastočná varovanie cestovné krajiny.

koronavírus:
Kvôli zvyšujúcej sa hladine infekcie s koronavírusy SARS-CoV-2 je v súčasnosti zákaz vstupu do Izraela na účely cestovného ruchu. Existujú určité obmedzenia letovej prevádzky a osobností verejného života. Tam je zákaz vychádzania a ochranné masky povinné. Dokonca aj cestovanie medzi Izraelom a západným brehom je silne obmedzená. Pre západný breh bol vyhlásený výnimočný až do konca mája, aj tu existujú významné obmedzenie verejného života. Kontrolné body do Izraela môžu byť odovzdané len s predchádzajúcim súhlasom izraelskými úradmi.

Upozorňujeme, že požiadavky na vstupné zmeniť v krátkej dobe alebo je možné pristupovať individuálne. Iba príslušné veľvyslanectvo alebo príslušné konzuláty môže poskytnúť právne záväznú informácie a pokyny a/alebo za informácie, informačné a poznámky. Rezervovať včasné poskytovanie informácií.

Version 27 k FOX-TOURS Reisen GmbH, Andreestraße 27, 56578 RengsdorfVisabestimmungenEs ich nebude potrebovať na pobyt v Izraeli víza, cesta nie je k dispozícii po dobu 90 dní po. byť aplikovaný po dobu turistické pobyty dlhšie ako 90 dní musia mať víza do príslušného orgánu. Zistiť v ranej fáze s ohľadom na rôzne spôsoby, ako získať víza.

Doba spracovania:
Obvyklá doba spracovania je až 30 dní konzuláte pracovných dní po obdržaní žiadosti dokumentov. Štátne sviatky môže spôsobiť oneskorenie.

Špeciálne vlastnosti:
V prípade nedávnej vyhostenie z Izraela, jeden by mal sadnúť pred opätovným vstupom s izraelským diplomatickej misii alebo izraelského ministerstva vnútra v spojení.

Upozorňujeme:
Zvlášť sa vstupom cez námornej alebo pozemnou cestou, ale aj letecky, je dôležité venovať pozornosť špecifickým podmienkam hraničných priechodoch. Existuje niekoľko rôznych otváracia doba a na niektorých hraničných priechodoch, môže to viesť k predĺženiu čakacích dôb. Dôležitou súčasťou je aj otázka vstupnej karty alebo vstupných a výstupných pečiatok v pase s príslušnými ustanoveniami platné.

Dokumenty, ktoré majú byť vykonané:
- ďalšie alebo spiatočný lístok
- Dôkaz o dostatočných finančných prostriedkov

Pre otázky týkajúce sa konkrétnych požiadaviek na víza pre obyvateľov v krajine Nemecko, obráťte sa na príslušné veľvyslanectvo v Berlíne alebo na konzuláte v Mníchove.

Upozorňujeme, že vízová podmienky rýchlo menia alebo môže byť pristupovať individuálne. Iba príslušné veľvyslanectvo alebo príslušné konzuláty môže poskytnúť právne záväznú informácie a pokyny a/alebo za informácie, informačné a poznámky. Rezervovať včasné poskytovanie informácií.

Ak potrebujete vízum, odporúčame požiadať o vízum prostredníctvom nášho partnera visum24®

Version 28 k FOX-TOURS Reisen GmbH, Andreestraße 27, 56578 RengsdorfTransitvisabestimmungenVisumpflichtige ľudia potrebujú tranzitné vízum. To neplatí: cestujúci s platným cestovným lístkom vpred do tretej krajiny môžu zostať po dobu 24 hodín bez toho, aby tranzitné víza v tranzitnom priestore letiska.

Version 3 pre FOX-TOURS Reisen GmbH, Andreestraße 27, sú povinní 56578 RengsdorfImpfbestimmungenFür Izrael žiadne očkovanie.

Špeciálne vlastnosti:
Pri vstupe od žltej oblastiach horúčka nakazený je vyžadovaná žltá zimnica očkovanie.

Očkovacie odporúčanie:
Nasledujúce vakcinácia sa odporúča pri cestách do Izraela:
- očkovanie podľa aktuálneho očkovanie z Inštitútu Roberta Kocha
- Hepatitída A
- Hepatitída B, pre dlhodobé pobyty alebo špeciálne expozícii
- besnota pre dlhodobé pobyty alebo špeciálne expozícii
- týfus, v palestínskych územiach
- meningokokové infekcie (ACWY) pre dlhodobé pobyty alebo špeciálne expozícii
- meningokokové infekcie (B), pre dlhodobé pobyty, špeciálne expozície alebo mladší 25 rokov

Osýpky:
Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) vyhlásila nedostatok vakcín proti osýpkam k ohrozeniu zdravia vo svete. Deti aj dospelí by mali kontrolovať ich očkovaní a prípadne úplná.

Špecifiká pre tehotné ženy a deti:
Pre deti:
Upozorňujeme, že existujú deti vrátane nasledujúce zvláštne nebezpečenstvo pre zdravie:
- Očkovanie proti detskej obrne je to možné

Version 17 k FOX-TOURS Reisen GmbH, Andreestraße 27, 56578 Rengsdorf

Upozorňujeme, že požiadavky na vstupe sa môže zmeniť. Najnovšie rady pre cestovanie zo zahraničia je možné na internete na adrese alebo telefonicky na: Query 030-5000 2000. Občania iných krajín, by mali kontaktovať príslušnú ambasádu. pri žiadosti o vaše musia mať samostatný doklad totožnosti tiež zoznámi s prípadnými dobu spracovania. Deti záznamy v nadradenej pas už nie je platný. To platí aj pre cestovanie v rámci informovať o internetovej adrese o aktuálnom medicínsky potvrdené zeme.Doplnkové balíčky: Bethlehem od Jeruzalema (Fox) (voliteľne) Bethlehem (voliteľne) Bethlehem (voliteľný) 75 € P. P.Denná Dĺžka cca. 4 hod.Kolekcia: od 9:00 do 09:30, v piatok a v sobotu od 8:45 do 09:15 rezervačným kódom (Beg.): QIL02M0 (H) V súčasnej dobe vaša jazda pokračuje do Betlehema, rodiska Ježiša.išiel na Manger námestí, ktorá odvodzuje svoj názov od jaslí, v ktorej sa narodil Ježiš.Uvidíte miesto narodenia Ježiša, najstarší kostol vo Svätej zemi, historicky a nábožensky pôsobivé miesto.Získate narodenia jaskyni, a vidieť na zem strieborné hviezdy, je toto miesto veril byť miesto narodenia Ježiša.Potom môžete vidieť Mliečna jaskyne, kde sa Panna Mária použil malého Ježiša.Keď Mária dojčiace Ježiška, ktorý sa má spustiť na zem niekoľko kvapiek mlieka a kamene sa premenili v bielej farbe.Potom môžete vidieť polia pastiera, ktorý podľa tradície Ježišovho narodenia bolo oznámené.Nakoniec zastaviť u suvenírov a ísť do Jeruzalema PREV poldenná prehliadka je každý deň a vopred e-mailovej rezervácii cestovnej kancelárie či volanie/na Foxtours.To sa vykonáva zaručená.Pre celodenné výlety sú zahrnuté všetky vstupné.Cesty sa uskutoční v luxusnom klimatizovaným autokarom.Zbierka je jednoduchej väčšiny hotelov, hostia sú žiadaní, aby sa dospelo včas v určenom čase pred hotelom.Monitorovanie sa vykonáva (denne) podľa vlastného nemeckého jazyka, štátom licencovaných sprievodcom.Tento postup je zvyčajne dvojjazyčný.Formálne oblečenie (nie šortky alebo bez rukávov košele) počas návštevy by ocenili sväté miesta.Rovnako tak je potrebné klobúk a žien krycie rameno pre návštevu náboženské inštitúcie.Upozorňujeme, že na dovolenku Yom Kippur (27.09. - 9/28/2020) prebieha, nie je cesta!Žiadame všetkých hostí so zdravotným postihnutím komunikáciu pri rezervácii.Poznámka: Obráťte sa na cestovný pas.Prehliadka je predmetom palestínskych úradov predpisov.Hraničný prechod môže zahŕňať krátke, bez sprievodu pešo, pretože meníte vozidlá, potom sa vaše palestínsky sprievodca spĺňa vaše stránky Gruppe.Biblische v Galilei z Jeruzalema (Fox) (voliteľný) biblických miest v Galilei (voliteľne) Biblické Sites v Galilei ( voliteľný) 97 € ppTrvanie ca. 7 hodín.Kolekcia: od 6:00 do 06:15 rezervačným kódom (Beg.): QIL04M0 (H) Vaša cesta začína s odchodom do Tel Aviv na pobrežnej ceste a cez krajinu Galiley do Nazareta, mesta, kde Ježiš strávil detstvo.Navštívi baziliku hlásanie a kostola svJoseph.Pokračujeme na Kana do Tiberias, živé letovisko na Galilejského mora.Cesta pozdĺž jazera do Kafarnauma a vidieť ruiny starej synagógy, výučba v Ježiša.Vaša cesta pokračuje Tabgha, kde budete navštíviť kostol, kde sa uvádza, že táto zázrak chlebov a rýb, ku ktorému došlo.A konečne, môžete ísť do Yardenit, známeho miesta krstu, kde sa Jordán vlieva do mora Galilejskej, Mŕtve more.Upozornenie: Hostia budú vyzdvihnutí v Jeruzaleme, Tour pripojiť v Tel-Avive.Môže sa stať, že prevod do/z Jeruzalema v sprievode iba exkurzie vodiča (okrem nedele) E-mail účtuje denne vopred svoju cestovnú kanceláriu alebo volanie/na Foxtours.To sa vykonáva zaručená.Pre celodenné výlety sú zahrnuté všetky vstupné.Cesty sa uskutoční v luxusnom klimatizovaným autokarom.Zbierka je jednoduchej väčšiny hotelov, hostia sú žiadaní, aby sa dospelo včas v určenom čase pred hotelom.Monitorovanie sa vykonáva podľa vlastného nemeckého jazyka, štátom licencovaných sprievodcom (pondelok, utorok a sobota).Tento postup je zvyčajne dvojjazyčný.Formálne oblečenie (nie šortky alebo bez rukávov košele) počas návštevy by ocenili sväté miesta.Rovnako tak je potrebné klobúk a žien krycie rameno pre návštevu náboženské inštitúcie.Upozorňujeme, že na dovolenku Yom Kippur (27.09. - 9/28/2020) prebieha, nie je cesta!Žiadame všetkých hostí so zdravotným postihnutím, tento mitzuteilen.Historisches pri rezervácii Galiley z Jeruzalema (Fox) (voliteľný) historické Galilea (voliteľný) Historical Galilea (voliteľný) 115 CZK P. P.Trvanie ca. 8 hod.Kolekcia: od 6:00 do 06:15 rezervačným kódom (Beg.): QIL05M0 (H) Je to pre vás pozdĺž pobrežnej ceste do Caesarea, historického rímskeho hlavného mesta a prístavu.Vychutnajte si prechádzku na amfiteátri a archeologických vykopávok a vykopávok.Ďalšia na svojej ceste do Haify po malebným výhľadom na SADT, prístav a nádherné Bahai záhrady a svätyne.Potom už je to na Rosh Hanikra.Zostup lanovkou na podvodné jaskyne a obdivovať krásnu prírodu v celej svojej kráse.Potom cesta do historického prístavného mesta Akko, ktorého staré mesto bol uznaný UNESCO ako svetové dedičstvo UNESCO.Objaviť na prechádzku na trh, mešity a starý prístav.Navštívte pozoruhodné podzemné mesto Crusader so svojimi obrovskými stĺpmi a dozvedieť sa o fascinujúce histórii a kultúre kedysi mocné mesto.Upozornenie: Hostia budú vyzdvihnutí v Jeruzaleme, Tour pripojiť v Tel-Avive.Môže sa stať, že prevod do/z Jeruzalema v sprievode iba exkurzie vodič (okrem utorka) a postupovať vo svojej cestovnej kancelárii alebo volanie/e-mail k dispozícii denné Foxtours.To sa vykonáva zaručená.Pre celodenné výlety sú zahrnuté všetky vstupné.Cesty sa uskutoční v luxusnom klimatizovaným autokarom.Zbierka je jednoduchej väčšiny hotelov, hostia sú žiadaní, aby sa dospelo včas v určenom čase pred hotelom.Monitorovanie sa vykonáva podľa vlastného nemeckého jazyka, štátom licencovaných sprievodcom (pondelok a piatok).Tento postup je zvyčajne dvojjazyčný.Formálne oblečenie (nie šortky alebo bez rukávov košele) počas návštevy by ocenili sväté miesta.Rovnako tak je potrebné klobúk a žien krycie rameno pre návštevu náboženské inštitúcie.Upozorňujeme, že na dovolenku Yom Kippur (27.09. - 9/28/2020) prebieha, nie je cesta!Žiadame všetkých hostí so zdravotným postihnutím, táto mitzuteilen.Jerusalem pri rezervácii a Bethlehem od Jeruzalema (Fox) (voliteľne) Jeruzalem a betlehemskej (voliteľne) Jeruzalem a Betleheme (na požiadanie) 104 € P. P.Trvanie ca. 5 hodín.Kolekcia: od 9:00 do 09:30, v piatok a v sobotu od 8:45 do 09:15 v Code (Beg.): QIL03M0 (H) pohonom na hore Olivovej a vychutnať panoramatický výhľad na Jeruzalem.Potom držať na hore Sion a navštíviť hrob kráľa Dávida, izby Posledná večera a opátstva Dormition.Vaša cesta vás zavedie do Starého mesta Jeruzalema.Prejdite sa arménskych a židovských štvrtí na Cardo Maximus, bývalý, sčasti vyhĺbené hlavnej ulici rímskeho obdobia.Potom nasledujú utrpenie Ježiša na Via Dolorosa a navštíviť Božieho hrobu.To pokračuje až do Betlehema, rodiska Ježiša.Tam sa navštíviť rodisko Ježiša a námestí Manger.Nakoniec uvidíte Hirtenfeld už ohlásená podľa tradície Ježišovho narodenia exkurzie je otvorená každý deň a môžu byť rezervované v predstihu prostredníctvom cestovnej kancelárie či hovoru/e-mailom o Foxtours.To sa vykonáva zaručená.Pre celodenné výlety sú zahrnuté všetky vstupné.Cesty sa uskutoční v luxusnom klimatizovaným autokarom.Zbierka je jednoduchej väčšiny hotelov, hostia sú žiadaní, aby sa dospelo včas v určenom čase pred hotelom.Monitorovanie sa vykonáva podľa vlastného nemeckého jazyka, state-licencovaný sprievodca (streda a štvrtok).Tento postup je zvyčajne dvojjazyčný.Formálne oblečenie (nie šortky alebo bez rukávov košele) počas návštevy by ocenili sväté miesta.Rovnako tak je potrebné klobúk a žien krycie rameno pre návštevu náboženské inštitúcie.Upozorňujeme, že na dovolenku Yom Kippur (27.09. - 9/28/2020) prebieha, nie je cesta!Deti do 10 rokov nie je dovolené Holocaust Museum vstúpiť.Žiadame všetkých hostí so zdravotným postihnutím komunikáciu pri rezervácii.Poznámka: Obráťte sa na cestovný pas.Prehliadka je predmetom palestínskych úradov predpisov.Hraničný prechod môže zahŕňať krátke, bez sprievodu pešo, pretože meníte vozidlá, potom sa vaše palestínsky sprievodca spĺňa vaše Gruppe.Jerusalem z Jeruzalema (Fox) (voliteľný) Jeruzalem (na požiadanie) Jeruzalem (voliteľný) 71 € P. P.Trvanie ca. 4 hod.Kolekcia: od 9:00 do 09:30, v piatok a v sobotu od 8:45 do 09:15 rezervačným kódom (Beg.): QIL01M0 (H) Skúsenosti upozorní na tejto ceste z Jeruzalema.Idete do ochodze na Olivovej hore, odkiaľ budete mať panoramatický výhľad na staré mesto Jeruzalema.Vaša cesta vás zavedie ďalej na hore Sion, kde je vidieť hrob kráľa Dávida, izby Posledná večera a opátstva Dormition.Ďalšie návšteva staré mesto Jeruzalem a vziať prehliadku obnovených židovských a arménskych štvrtí, ktorá vás zavedie do Cardo Maximus, bývalý, sčasti vyhĺbené hlavnej ulici rímskeho obdobia.Cíti jedinečnú atmosféru u Západné stene, najposvätnejšie miesto Židov a objavovať kresťanskej štvrti.Potom nasledujú utrpenie Ježiša na Via Dolorosa a vidieť Božieho hrobu jednu z najväčších svätostánkov kresťanstva.Potom sa dostanete na nový Jeruzalem, a Yad Vashem, ktorý pripomína holokaust a zdokumentované ju.Sobôt a židovských sviatkov Ein Kerem v juhozápadnej Jeruzaleme navštívi miesto Yad Vashem.Tu je miesto narodenia Jána Krstiteľa.Prechádzka úzkymi uličkami v okolí malebného, ​​aby sa krátko zastaviť pri prameňoch a návšteva Pripojenie pozoruhodný kostol svätého Jána Tá exkurzie je deň a e-mailové rezervovať vopred prostredníctvom cestovnej kancelárie či volanie/na Foxtours.To sa vykonáva zaručená.Pre celodenné výlety sú zahrnuté všetky vstupné.Cesty sa uskutoční v luxusnom klimatizovaným autokarom.Zbierka je jednoduchej väčšiny hotelov, hostia sú žiadaní, aby sa dospelo včas v určenom čase pred hotelom.Monitorovanie sa vykonáva podľa vlastného nemeckého jazyka, štátom licencovaných vedenia (nedeľa - štvrtok).Tento postup je zvyčajne dvojjazyčný.Formálne oblečenie (nie šortky alebo bez rukávov košele) počas návštevy by ocenili sväté miesta.Rovnako tak je potrebné klobúk a žien krycie rameno pre návštevu náboženské inštitúcie.Upozorňujeme, že na dovolenku Yom Kippur (27.09. - 9/28/2020) prebieha, nie je cesta!Deti do 10 rokov nie je dovolené Holocaust Museum vstúpiť.Žiadame všetkých hostí so zdravotným postihnutím komunikáciu pri rezervácii.

Vyberte si požadovanú cestu

Odlet z
München
Dátum
03.07.2020
6 nocí
Strava, Ubytovanie
raňajky
dvojlôžková izba, transfer v cene
Touroperator
FOX
Odlet z
München
Dátum
04.07.2020
6 nocí
Strava, Ubytovanie
raňajky
dvojlôžková izba, transfer v cene
Touroperator
FOX
Odlet z
München
Dátum
05.07.2020
6 nocí
Strava, Ubytovanie
raňajky
dvojlôžková izba, transfer v cene
Touroperator
FOX
Odlet z
München
Dátum
06.07.2020
6 nocí
Strava, Ubytovanie
raňajky
dvojlôžková izba, transfer v cene
Touroperator
FOX
Odlet z
München
Dátum
07.07.2020
6 nocí
Strava, Ubytovanie
raňajky
dvojlôžková izba, transfer v cene
Touroperator
FOX
Odlet z
München
Dátum
08.07.2020
6 nocí
Strava, Ubytovanie
raňajky
dvojlôžková izba, transfer v cene
Touroperator
FOX
Odlet z
München
Dátum
09.07.2020
6 nocí
Strava, Ubytovanie
raňajky
dvojlôžková izba, transfer v cene
Touroperator
FOX
Odlet z
München
Dátum
10.07.2020
6 nocí
Strava, Ubytovanie
raňajky
dvojlôžková izba, transfer v cene
Touroperator
FOX
Odlet z
München
Dátum
11.07.2020
6 nocí
Strava, Ubytovanie
raňajky
dvojlôžková izba, transfer v cene
Touroperator
FOX
Odlet z
München
Dátum
12.07.2020
6 nocí
Strava, Ubytovanie
raňajky
dvojlôžková izba, transfer v cene
Touroperator
FOX