Grand Palladium Kantenah Resort & Spa

Pridať do Wishlistu

all inclusive(AI) · dvojlôžková izba (deluxe sparzimmer), transfer v cene(DZ)

späť na Výsledky hotelov

Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v katalógu.

Dovoľujme si vás informovať, že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. V prípade nejasností môžete preklikom na nemeckú vlajku zvoliť pôvodný text organizátora v nemeckom jazyku. Ďakujeme za porozumenie.

Poloha: Komplex sa nachádza priamo na bielej, jemnej piesočnatej pláži Kantenah na Mayskej riviére. Playa del Carmen je 32 km, Akumal 4 km, Puerto Aventuras 9 km, letisko 90 km, Cancún 95 km a Tulum 30 km.

Vybavenie: Ekologický komplex luxusnej triedy je zariadený v mayskom štýle a je postavený na ploche viac ako 700 000 m². Nachádza sa na časti pláže s bielym jemným pieskom s dĺžkou približne 800 metrov. Rozsiahle a udržiavané záhrady s bujnou tropickou vegetáciou pozývajú na prechádzky po ekologických chodníkoch. V objekte sa nachádza priestranná a elegantná vstupná hala (bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet) s umelecky sofistikovanou výzdobou, námestie v koloniálnom štýle, 2 rybníky s plameniakmi, nákupné centrum (foto-obchod, supermarket, klenotníctvo, tabakový obchod), 2 veľké divadlá (kryté). O fyzickú pohodu sa stará 5 medzinárodných reštaurácií so službou varenia pred očami hostí: „La Hacienda“, „Tikal“, „El Grande Azul“, „La Laguna“ a „La Dalia“, ako aj 9 à la carte reštaurácií: “ El Dorado "(Steak House)," La Adelita (mexická), "Sumptuori" (japonská), "Portofino" (talianska), "La Lola! (Stredomorské), „Ribs & More“ (Steak House) a „Bahia E Brasa“ (Brazílske). Ďalej sú tu 2 lobby bary so živou hudbou v rôzne dni, barové divadlo s animáciami, tichý bar, bar pri bazéne, športový bar, fajčiarsky bar, plážový bar. Bazén a bar na kúpanie sa nachádzajú v oblasti so sladkou vodou s rozlohou 3220 metrov štvorcových, v ktorej sú integrované 4 vírivky, 2 rodinné bazény, 1 relaxačný bazén a 1 hlavný bazén na aktivity. Krajina je obklopená slnečnými terasami a tropickou vegetáciou.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Luxusný výhľad do záhrady: Komfortné dvojlôžkové izby majú 2 manželské postele alebo 1 manželskú posteľ, kúpeľňu s vaňou, sušič vlasov, zariadený balkón, telefón, stropný ventilátor, klimatizáciu, satelitnú TV, Wi-Fi, iPod, stanicu, minibar. (denne dopĺňaná voda, nealko a pivo), súprava na prípravu čaju a kávy, žehlička a žehliaca doska a trezor.
Juniorsuite výhľad do záhrady: Junior suity sú o niečo väčšie a majú tiež rozkladaciu pohovku a vaňu s hydromasážou v kúpeľni.
Izby Deluxe Economy: Majú rovnaké vlastnosti ako výhľad do záhrady Deluxe, ale majú nižšiu dostupnosť a špeciálnu cenu.
Romantická vila Suite Beachfront: S rovnakým vybavením ako suita Junior, väčšia (asi 58 m²), majú hojdaciu sieť a mayskú vonkajšiu sprchu, na ktorú je možné rezervovať pobyt pre dospelých.
Poznámka: V Karibiku má väčšina izieb dve postele veľkosti queen (približne 1,40 x 2 m). V prípade, že izbu obsadia 2 dospelí + 1/2 deti / 3 dospelí, do izby už nebudú umiestnené ďalšie prístelky, t. J. Obsadenosť: 2 osoby na lôžko, aj keď sú prístelky uvedené v potvrdení!

Pri rezervácii all inclusive:
All Inclusive: Všetky jedlá formou show cooking služby vo večerných hodinách tiež v jednej z 9 à la carte reštaurácií. Občerstvenie a pivo 24 hodín, alkoholické a nealkoholické národné a medzinárodné nápoje, domáce víno na obed a večeru, niektoré koktaily v cene, denné dopĺňanie minibaru (ďalšie objednávky za poplatok). Ležadlá, slnečníky a osušky na pláži a pri bazéne. Všetky bary a reštaurácie sú zahrnuté v programe all inclusive (v rôznych časoch).

Národná kategória: 5 hviezdičiek

Zábava: Veľký animačný program počas dňa a večer pre dospelých a deti na pláži a pri bazéne, denné meniace sa predstavenia a zábava v 2 veľkých divadlách s animáciami.

Športy v cene: V závislosti od dostupnosti: aerobik, vodný aerobik, fitnes štúdio, vodné pólo, stolný tenis, volejbal, futbalové ihrisko (umelý trávnik), 2 ihriská na paddle tenis, basketbal, 6 osvetlených tenisových kurtov, bedminton, šípky, minigolf, lukostreľba a streľba zo vzduchovky, kajak, windsurfing, plavba na katamaráne, úvodné potápanie v bazéne (1x za pobyt), vodné bicykle. Telocvičňa zadarmo. Jacuzzi + sauna v Zentropia Palladium Spa & Wellness (od 18 rokov)

Šport za poplatok: Všetky motorizované športy, kurzy potápania, hlbokomorský rybolov, rôzne výlety a golf. Centrum vodných športov sa nachádza v Grand Palladium Colonial Resort & Spa.

Detské Program: samostatný detský bazén, aquapark, detské ihrisko, mini disco, mini club "El Ranchito", pod dohľadom 9-23 hod, pre deti od 4 do 12 rokov. Baby Club pre deti od 1-3 rokov 9-20. Junior Club Black and White pre teenagerov od 13 do 19 rokov z 11 na 24 hodín.

Wellness: Spa (Zentropia Palladium Spa & Wellness) za poplatok (od 18 rokov): kaderníctvo, kozmetické procedúry/masáže, balijský kúpeľ.

Hotelové služby: k dispozícii bezplatné Wi-Fi v celom areáli. Izbová služba: 11-23 hod
Príplatok: Práčovňa, 24-hodinová lekárska služba.

Hotelové kreditné karty: Visa, Mastercard, American Express.

Poznámky: Kodex oblečenia: V à la carte reštauráciách sa vyžadujú ležérne pánske nohavice po kolená. Aby ste mohli využívať služby all inclusive, je potrebné nosiť náramok. Je zakázané podávať alkoholické nápoje mladým ľuďom do 18 rokov. Napätie: 110V.

Poznámka 2: V Mexiku môžu byť umývadlá alebo vane / vírivky integrované do všeobecného obývacieho priestoru hotelovej izby bez toho, aby boli priestorovo oddelené.
Turistická daň vstúpila do platnosti 1. apríla 2021 a v súčasnosti predstavuje jednorazovú sumu 224 mexických pesos alebo približne 11 amerických dolárov na osobu bez ohľadu na plánovanú dĺžku pobytu v krajine.
Daň je možné zaplatiť elektronicky pred odletom pomocou nasledujúceho odkazu:
Alternatívne je možné daň zaplatiť aj v hotovosti pri prílete na letisko. Tu je vhodné nosiť so sebou príslušnú sumu v mexických pesos alebo amerických dolároch.V Mexiku môžu byť umývadlá alebo vane / vírivky integrované do celkovej obytnej časti hotelovej izby bez akéhokoľvek priestorového oddelenia.
Katalóg "na dlhé vzdialenosti cestovať" Zima 2020/21 na strane 56.
V katalógu "Fernreisen" leto 2022 na strane 60.

Upozornenie na sezónu: Pre Hotel CUNA63 sú k dispozícii iba denné možnosti. Zrušenie/prerezervovanie/zmena je možná len cez organizátora.
*********************
Ak sa zdržíte medzi aprílom a decembrom, vplyvom vetra, teploty a prúdenia môže dôjsť k zvýšenému výskytu morských rias a rias. Najmä v Karibiku je často zvýšený výskyt hnedých rias. To ovplyvňuje pláž a more. Vedenie hotela a miestne úrady sa samozrejme snažia v spolupráci s mestskými úradmi vyčistiť postihnuté časti pláže. To si však vyžaduje použitie vhodného zariadenia, ktoré vydáva mierny hluk pozadia.

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.Vyberte si požadovanú cestu

Odlet z
Viedeň
Dátum
11.12.2022
7 nocí
Strava, Ubytovanie
all inclusive
dvojlôžková izba (deluxe sparzimmer), transfer v cene
Touroperator
SLRD
Odlet z
Viedeň
Dátum
13.11.2022
8 nocí
Strava, Ubytovanie
all inclusive
dvojlôžková izba (deluxe gartenblick), transfer v cene
Touroperator
SLRD
Odlet z
Viedeň
Dátum
08.12.2022
9 nocí
Strava, Ubytovanie
all inclusive
dvojlôžková izba (deluxe sparzimmer), transfer v cene
Touroperator
SLRD
Odlet z
Viedeň
Dátum
12.12.2022
7 nocí
Strava, Ubytovanie
all inclusive
dvojlôžková izba (deluxe garden view best price), transfer v cene
Touroperator
FTI
Odlet z
Viedeň
Dátum
12.12.2022
7 nocí
Strava, Ubytovanie
all inclusive
suite (juniorsuite gartenblick), transfer v cene
Touroperator
SLRD
Odlet z
Viedeň
Dátum
08.12.2022
8 nocí
Strava, Ubytovanie
all inclusive
dvojlôžková izba (deluxe gartenblick), transfer v cene
Touroperator
SLRD
Odlet z
Viedeň
Dátum
13.10.2022
7 nocí
Strava, Ubytovanie
all inclusive
dvojlôžková izba deluxe, transfer v cene
Touroperator
MWR
Odlet z
Viedeň
Dátum
14.11.2022
7 nocí
Strava, Ubytovanie
all inclusive
deluxe garden view, transfer v cene
Touroperator
TUID
Odlet z
Viedeň
Dátum
11.12.2022
7 nocí
Strava, Ubytovanie
all inclusive
dvojlôžková izba (promotion deluxe garden view), transfer v cene
Touroperator
XTUI
Odlet z
Viedeň
Dátum
05.12.2022
7 nocí
Strava, Ubytovanie
all inclusive
suite (juniorsuite gartenblick), transfer v cene
Touroperator
DER