Ako objednať? Je to jednoduché!

Objednanie vášho zájazdu je jednoduché. Niekoľko krokov a môžete cestovať. Pridávame praktické tipy, ako rýchlo a dobre dovolenku vybrať, objednať a zaplatiť.

Web stahl.sk je plne responzívny - je upravený pre správne zobrazenie aj vo vašom mobile a tablete.

Prostredníctvom cestovateľského portálu stahl.sk môžete online objednať letecký zájazd, pobyt s vlastnou dopravou alebo chartrovú letenku.

 

 

 

 

 

  Ponuku môžete vyhľadať prostredníctvom hlavného vyhľadávacieho okna, položiek v hlavnom menu, banerov na úvodnej stránke alebo z online katalógu zájazdov a pobytov, ktorý je taktiež v hlavnom menu.

Na začiatok vyhľadávania odporúčame určiť voľnejšie kritériá, nakoľko najmä v období LAST MINUTE môže byť ponuka zájazdov už obmedzená, príp. nemusí byť v ponuke zájazd, ktoré by množstvo stanovených kritérií spĺňal. Okrem správneho vyhľadania krajiny, hotela, dĺžky pobytu odporúčame venovať zvýšenú pozornosť odletovému miestu.
Ponuky vyhľadávajte podľa počtu osôb v jednej izbe napr. 2 dospelí a 2 deti. Zadaním napr. 10 dospelých bude systém vyhľadávať izbu/apartmán s kapacitou 10 osôb.

 

 

 

 

 

  Portál po zadaní kritérií ponúkne dostupné zajazdy/pobyty. Ponuka je zoradená podľa ceny od najnižšej. Rozbaľovacími voľbami môžete prehľad upraviť, meniť poradie zobrazených ponúk. Kliknutím na vybranú ponuku sa overí voľná kapacita v lietadle, hoteli a príp. sa aktualizuje cena. Pri každom hoteli v položke informácie nájdete bližší popis hotela a jeho služieb (pri zahraničných touroperátoroch automatický preklad do slovenčiny), mapu s polohou, fotogalériu, informácie o krajine a prehľad počasia. Pri ponukách ubytovania v izbách typu SPARZIMMER/LOW COST ROOM/ECONOMY ROOM je ubytovanie zabezpečené v izbách s vybavením podľa špecifikácie, izby nemajú presne určenú polohu vrámci hotela, nemajú garantovaný výhľad.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Ak vám ponuka vyhovuje pokračujte ďalej k osobným údajom objednávateľa a cestujúcich. Uveďte správny počet dospelých osôb, detí a ich vek. Je dôležité, aby údaje boli zadané správne tak, ako sú uvedené v cestovných dokladoch, pretože sa automaticky prenášajú do leteniek a ubytovacích poukazov. Nie je možné ich dodatočne bezplatne meniť. Nezabudnite na správne a úplné kontakty. Nenesieme zodpovednosť za nesprávne a neúplné údaje. Pri diaľkových letoch, v mimosezónnych termínoch, špecifických destináciach môže byť súčasťou leteckej prepravy prestup, zmena lietadla alebo technické medzipristátie. Informácie o letoch získate kliknutím na položku Predbežné odletové časy alebo Vytlač ponuku.

 

 

 

  Okrem zájazdu si môžete doobjednať cestovné poistenie v rôznych rozsahoch.K odletom z Viedne ponúkame parkovacie karty na zvýhodnené parkovanie na letisku (otvorené parkovisko alebo garáže). Podľa vašich požiadaviek vám tiež môžeme rezervovať auto v lokálnej požičovni za výhodnú cenu, zabezpečiť privátny transfer z letiska do hotela v destinácii.

 

  Následne za objednané služby zaplatíte. Na výber je:

- platba prostredníctvom internetbankingu najväčších slovenských bánk (Tatrabanka, Slov. sporitelňa, VÚB Banka, ČSOB a Unicreditbank). Portál vás presmeruje na platobnú bránu banky.

- platba platobnou či kreditnou kartou (VISA, VISA ELECTRON, MASTERCARD, MAESTRO, DINERS CLUB, DISCOVER), platba prebieha v prostredí banky, neprichádzame do kontaktu s údajmi z vašej karty

- prevodom/vkladom na účet (FIO Banka, Tatrabanka, Slov. sporitelňa, VÚB Banka, ČSOB a Unicreditbank)*

Odporúčame zvoliť prvú alebo druhú možnosť - online platbu. Pri platbe prevodom vzniká riziko, že do pripisania platby na náš účet sa vybraná dovolenka vypredá alebo sa zmení jej cena.

 *Pri platbe prevodom/vkladom na účet je záväzná rezervácia potvrdená až po pripísaní platby na náš účet. V prípade úspešnej platby obdržíte potvrdenie s rezervačným číslom a ďalšími potrebnými údajmi.

  A môžete sa začať baliť na dovolenku. 
Pred cestou odporúčame preštudovať naše praktické rady.