Platby

Vybraný zájazd, pobyt aj s doplnkovými službami môžete uhradiť niekoľkými spôsobmi:

1. Platobnou alebo kreditnou kartou

   Prostredíctvom kartovej platobnej brány sa spolu s presnou sumou prenesú potrebné údaje pre identifikáciu vašej platby.
Akceptujeme karty s logami VISA, Mastercard, Maestro, Diners Club, Discover. Ihneď po vykonaní platby sa objednané služby rezervujú pre Vás. Platba prebieha v zabezpečenom prostredí banky. Neprichádzame do kontaktu s údajmi vašej karty

2. Online platba internetbanking

    Stránka sa presmeruje na platobnú bránu - internetbanking jednej z piatich najväčších slovenských bánk. Platbu vykonáte bezpečne v prostredí banky. My platbu ihneď zaregistrujeme a váše objednané služby sa automaticky rezervujú. Platbu je možné vykonať cez internetbanking TATRABANKA, SLOVENSKÁ SPORITELŇA, VÚB BANKA, ČSOB a UNICREDITBANK. V neskorých večerných/skorých ranných hodinách a počas víkendov može mať banka výluku online služieb a platby nie sú spracované!

3. Prevodom/vkladom na účet v banke

   Objednané služby môžete uhradiť aj prevodom alebo hotovostným vkladom na účet v banke (nevlastníte platobnú/kreditnú kartu, nemáte potrebný denný limit alebo nemáte účet či internetbanking dostupný v jednej z piatich ponúkaných bánk). Dovoľujeme si vás požiadať o dodržanie presnej sumy a variabilného symbolu platby tak, ako ste ho pri potvrdení služieb obdržali a mohli sme vašu platbu rýchlo a jednoznačne identifikovať. Záväzná rezervácia zájazdu je potvrdená až po pripísaní celkovej čiastky na náš účet.
Pri platbe prevodom preto z časového hľadiska môže dôjsť k zmene ceny alebo obsadenosti vybraného zájazdu.

Dôležité upozornenie: pri platbe z internetbankingu alebo kartou si overte svoj denný limit na platby. Napriek dostatočnému množstvu finančných prostriedkov na účte alebo karte nemusí byť platba pre tieto limity úspešná.

Úhrada v hotovosti alebo poštovým poukazom nie je možná.

PLATBA - celá suma alebo 50 % záloha?

Pri kalkulácii celkovej ceny služieb je vždy použitá maximálna zľava s požiadavkou 100 % úhrady služieb. Pri rakúskych/nemeckých zájazdoch takáto zľava nie je poskytovaná, preto ak do odchodu zostáva viac ako 40 dní, a vy chcete uhradiť len 50 % zálohu, zvoľte druh úhrady PREVODOM/VKLADOM a uhraďte 50 % z celkovej ceny. Doplatok uhradíte 30 dní pred plánovaným odchodom. 

 

PCI DSS

Pri platbe kreditnou a debetnou kartou sú garantované najvyššie bezpečnostné kritéria. Spoločnosť STAHL REISEN je plne certifikovaným príjemcom platobných kariet PCI DSS.