Platby

Vybraný zájazd, pobyt aj s doplnkovými službami môžete uhradiť niekoľkými spôsobmi:

1. Platobnou alebo kreditnou kartou

   Prostredíctvom kartovej platobnej brány sa spolu s presnou sumou prenesú potrebné údaje pre identifikáciu vašej platby.
Akceptujeme karty s logami VISA, Mastercard, Maestro, Diners Club, Discover. Ihneď po vykonaní platby sa objednané služby rezervujú pre Vás. Platba prebieha v zabezpečenom prostredí banky. Neprichádzame do kontaktu s údajmi vašej karty

2. Online platba internetbanking

    Stránka sa presmeruje na platobnú bránu - internetbanking jednej zo štyroch slovenských bánk. Platbu vykonáte bezpečne v prostredí banky. My platbu ihneď zaregistrujeme a váše objednané služby sa automaticky rezervujú. Platbu je možné vykonať cez internetbanking TATRABANKA, SLOVENSKÁ SPORITELŇA, VÚB BANKA a UNICREDITBANK.

V neskorých večerných/skorých ranných hodinách a počas víkendov može mať banka výluku online služieb a platby nie sú spracované!

Od 1. 2. 2022 Tatrabanka, VÚB a Slovenská sporiteľňa podporujú okamžité platby.

3. Prevodom/vkladom na účet v banke

   Objednané služby môžete uhradiť aj prevodom alebo hotovostným vkladom na účet v banke (nevlastníte platobnú/kreditnú kartu, nemáte potrebný denný limit alebo nemáte účet či internetbanking dostupný v jednej z piatich ponúkaných bánk). Dovoľujeme si vás požiadať o dodržanie presnej sumy a variabilného symbolu platby tak, ako ste ho pri potvrdení služieb obdržali a mohli sme vašu platbu rýchlo a jednoznačne identifikovať. Záväzná rezervácia zájazdu je potvrdená až po pripísaní celkovej čiastky na náš účet.
Pri platbe prevodom preto z časového hľadiska môže dôjsť k zmene ceny alebo obsadenosti vybraného zájazdu.

Dôležité upozornenie: pri platbe z internetbankingu alebo kartou si overte svoj denný limit na platby. Napriek dostatočnému množstvu finančných prostriedkov na účte alebo karte nemusí byť platba pre tieto limity úspešná.

Pri kalkulácii celkovej ceny služieb je vždy použitá maximálna zľava s požiadavkou 100 % úhrady služieb. Pri rakúskych/nemeckých zájazdoch takáto zľava nie je poskytovaná, preto ak do odchodu zostáva viac ako 40 dní, a vy chcete uhradiť len 50 % zálohu, zvoľte druh úhrady PREVODOM/VKLADOM a uhraďte 50 % z celkovej ceny. Doplatok uhradíte 30 dní pred plánovaným odchodom. 

 

PCI DSS

Pri platbe kreditnou a debetnou kartou sú garantované najvyššie bezpečnostné kritéria. Spoločnosť STAHL REISEN je plne certifikovaným príjemcom platobných kariet PCI DSS.