Prevádzkovateľom cestovného portálu www.stahl.sk je spoločnosť STAHL REISEN.

STAHL REISEN, spol. s r.o.
cestovná kancelária

Ul. 29. augusta 9
P.O.BOX 56
SK-036 01 MARTIN

IČO: 363 70 444
IČ DPH: SK2020118529
 

Spoločnosť je zaregistrovaná v Obchodnom registri Okresného súdu Žilina oddiel sro, vložka 10229/L

Naša spoločnosť je priamym obchodným partnerom ponúkaných touroperátorov bez ďalších sprostredkovateľov. 
Zobrazované informácie sú poskytované priamo organizátormi zájazdov prostredníctvom distribučných rezervačných systémov.
Autorské práva k obrázkom a textom su vysporiadané s vlastníkom práv - spoločnosťou GIATA GmbH Berlín.

STAHL REISEN je IATA akreditovaným agentom, partnerom TUI - TUI ReiseCenter, na trhu cestovného ruchu pôsobíme od roku 1993.

telefón: 0850 820 830 alebo +421 43 2388766
mail: stahl@stahl.sk
web: https://stahl.sk

Orgán dozoru: Slovenská obchodná inšpekcia pracovisko Žilina www.soi.sk

Garancia  najnižšej  ceny
Garantujeme Vám, že  Váš  zájazd  u nás zakúpite  za najnižšiu cenu na trhu, s uplatnením všetkých predpredajných a vernostných zliav , bonusov a ďalších výhod. 

Najväčšia  ponuka  zájazdov
Sme autorizovaným predajcom viac ako 100 renomovaných slovenských,  českých, rakúskych, švajčiarskych a nemeckých cestovných kancelárií. Vybraný zájazd môžete u nás zakúpiť za rovnakú cenu  ako v organizujúcej cestovnej kancelárii. Na jednom mieste si tak môžete vybrať dovolenku z ponuky viac ako 400.000 zájazdov, ktoré sú niekoľkokrát denne automaticky aktualizované a zoradené v prehľadnej forme.  U nás nájdete akýkoľvek typ  pobytového zájazdu, hotely, apartmány.  A samozrejme vždy niečo navyše.

Garancia vašej dovolenky
Všetky zájazdy  v našej ponuke sú  riadne poistené pre prípad insolventnosti – úpadku cestovnej kancelárie, v zmysle Zákona  170/2018 resp. európskej smernice. Pre vás to znamená, že na vašu dovolenku odcestujete aj v prípade náhleho úpadku organizujúcej CK, alebo vám budú vrátené uhradené zálohy  prostredníctvom poistného plnenia. V prípade, že už ste vo vašej dovolenkovej destinácii, v  zmysle tohto poistenia vám bude poskytnutá okamžitá  pomoc a bude zabezpečená Vaša repatriácia domov.

Tradícia a spokojnosť klienta 
Na slovenskom trhu pôsobíme už od roku 1992. Maximálna profesionalita, osobný prístup,  individuálne poradenstvo, najmodernejšie technické vybavenie, to všetko je u nás samozrejmosťou.