Hotel Pineta

Pridať do Wishlistu

raňajky(UF) · dvojlôžková economy izba(DZ)

späť na Výsledky hotelov

Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v katalógu.

Dovoľujme si vás informovať, že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. V prípade nejasností môžete preklikom na nemeckú vlajku zvoliť pôvodný text organizátora v nemeckom jazyku. Ďakujeme za porozumenie.

Umiestnenie:
Hotel sa nachádza v borovicovom lese v blízkosti mesta a nábrežia.

Zariadenie:
Hotel ponúka 4 apartmány, 22 jednolôžkových a 73 dvojlôžkových izieb na 2 poschodiach, kam sa dostanete výťahom. Registrácia a odhlásenie je možné kedykoľvek na 24-hodinovej recepcii. Súčasťou zariadenia je trezor a zmenáreň. Hostia majú prístup na internet cez WLAN. Súčasťou areálu ubytovania je krásna záhrada a detské ihrisko. Súčasťou hotelového zariadenia je aj novinový kiosk. Ak prídete autom, môžete ho zaparkovať na parkovisku pri dome. Medzi ďalšie služby patrí starostlivosť o deti, lekárska pomoc, izbová služba a práčovňa. Aktívni hostia, ktorí chcú spoznávať okolie na bicykli, ocenia požičovňu bicyklov (za poplatok) a k dispozícii sú aj parkovacie miesta pre bicykle.

Ubytovanie:
Klimatizácia a kúrenie zabezpečujú príjemnú vnútornú klímu v izbách. Hostia si môžu vychutnať výhľad na more z balkóna alebo terasy. Izby s kobercom majú manželskú posteľ, manželskú posteľ queen alebo rozkladaciu pohovku. K dispozícii sú aj detské postieľky a prístelky. K dispozícii je aj minibar a písací stôl. Súčasťou štandardnej výbavy je aj mini chladnička. Telefón s priamou voľbou, TV so satelitným/káblovým príjmom, rádio a WiFi (zdarma) ponúkajú ten najlepší dovolenkový komfort. Kúpeľňa je vybavená sprchovacím kútom a vaňou a sušičom vlasov.

Šport / zábava:
Okrem vnútorných a vonkajších bazénov sa tu nachádza aj detský plavecký areál. Čistý hlboký relax vo vírivke (za poplatok), zábava na tobogáne a osviežujúce nápoje v bare pri bazéne – hostia zažijú, aká rozmanitá môže byť vodná zábava. K dispozícii je slnečná terasa, ležadlá a slnečníky. Ubytovanie ponúka rozsiahly outdoorový športový program s cyklistikou / horskou cyklistikou, tenisom, minigolfom a nordic walkingom, ako aj volejbalom a basketbalom za poplatok. K dispozícii sú rôzne športy, vrátane vodných športov, ako je potápanie a aqua fitness a za poplatok jazda na motorovom člne, vodné bicykle a kanoistika. Hotel ponúka množstvo možností športového vyžitia vo vnútornom areáli, ako je fitness štúdio, stolný tenis, šípky, gymnastika a aerobik a za poplatok biliard. Dom má wellness centrum s kúpeľmi a parným kúpeľom, ako aj saunu a masáže za príplatok. Medzi ďalšie možnosti trávenia voľného času patrí detský klub, mini diskotéka a živá hudba.

Stravovanie:
K dispozícii sú rôzne možnosti stravovania, ako je jedáleň, raňajková miestnosť, kaviareň a bar.V nefajčiarskej reštaurácii s klimatizáciou na hostí čakajú rôzne špeciality. Ubytovanie ponúka rezervovateľné stravovacie služby na prenocovanie vrátane raňajok a polpenzie. Na raňajky a večeru je pripravený pestrý bufet.

Kreditné karty:
Akceptované sú nasledujúce kreditné karty: American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.

Dôležité pokyny:
Izby typu Economy/Eco sa zvyčajne líšia veľkosťou, vlastnosťami a polohou od štandardnej izby. Tento typ izby prideľuje hotelier na mieste v závislosti od dostupnosti.

Izby s 2 izbami môžu byť tiež duplexné alebo duplexné.

Za určité zariadenia, ponuky a aktivity sa môžu vzťahovať ďalšie poplatky.

Ak ste si rezervovali cestu bez transferu cez XPUR a pricestovali ste po 18:00 hodine vo Vašom rezervovanom hoteli, informujte o tom prosím hoteliér ešte pred príchodom, aby ste si rezervovali službu.

Detské postieľky sú k dispozícii na vyžiadanie na mieste. Prípadne sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Niekedy. Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Radi by sme Vás upozornili na skutočnosť, že v deň príchodu (platí aj pre nočné lety) sa môžete zaregistrovať do hotela od 15.00 hod. (Miestna odchýlka je rezervovaná). V deň odchodu môžete využiť izbu až do 11:00 (miestne výnimky sú vyhradené).

Ponuka na rezerváciu hotelov je platná len pre účastníkov cestovania, ktorí si rezervovali, majú pobyt alebo môžu poskytnúť dôkaz o lete z Nemecka, Rakúska, Švajčiarska alebo Beneluxu. Hotelieri sú oprávnení požadovať dodatočné platby bez zodpovedajúceho dôkazu na mieste alebo rezerváciu odmietnuť.

Upozorňujeme, že v niektorých mestách a meste sa účtuje mestská daň. Poplatok nie je zahrnutý v cene zájazdu, mestskú daň účtuje hotel pri príchode alebo odchode. Výška dane sa môže líšiť v závislosti od kategórie hotela, sezóny, trvania a dňa príchodu.

Od októbra do mája môžu alebo nemusia byť zariadenia/služby dostupné v niektorých destináciách kvôli poveternostným podmienkam alebo nízkym počtom návštevníkov. Obmedzenia sa môžu vzťahovať na hotelové zariadenia, jedlá, vonkajšie zariadenia a aktivity. Renovácie alebo stavebné práce sa môžu uskutočniť v tomto čase v rezervovanom hoteli alebo v susednom hoteli, ako aj v jeho bezprostrednej blízkosti.

COVID-19: Do konca roku 2022 môžu byť niektoré zariadenia / služby obmedzené alebo nemusia byť ponúkané vôbec. Obmedzenia sa môžu týkať hotelových zariadení, stravovacích služieb, vonkajších zariadení a aktivít.

Požiadavky na vstup pre nemeckých štátnych príslušníkov možno nájsť pod

Hostia s nemeckým občianstvom by sa mali včas informovať na zodpovednom konzuláte podľa aktuálnych požiadaviek na vstup.

Vízové ​​poplatky nie sú zahrnuté v cene zájazdu.

Obmedzená pohyblivosť

Vezmite prosím na vedomie, že naše prázdninové balíky sú všeobecne nie sú vhodné pre osoby so zníženou pohyblivosťou.

(Iba na vyžiadanie e-mailom)

Vyberte si požadovanú cestu

Dátum
13.03.2022
7 nocí
Strava, Ubytovanie
raňajky
dvojlôžková economy izba
Touroperator
XPUR
Dátum
12.03.2022
7 nocí
Strava, Ubytovanie
raňajky
dvojlôžková economy izba
Touroperator
XPUR
Dátum
14.03.2022
7 nocí
Strava, Ubytovanie
raňajky
dvojlôžková economy izba
Touroperator
XPUR
Dátum
11.03.2022
7 nocí
Strava, Ubytovanie
raňajky
dvojlôžková economy izba
Touroperator
XPUR
Dátum
15.03.2022
7 nocí
Strava, Ubytovanie
raňajky
dvojlôžková economy izba
Touroperator
XPUR
Dátum
13.03.2022
7 nocí
Strava, Ubytovanie
raňajky
dvojlôžková izba (doppelzimmer economy-zimmer)
Touroperator
TUID
Dátum
13.03.2022
7 nocí
Strava, Ubytovanie
raňajky
dvojlôžková izba
Touroperator
XPUR
Dátum
16.03.2022
7 nocí
Strava, Ubytovanie
raňajky
dvojlôžková economy izba
Touroperator
XPUR
Dátum
10.03.2022
7 nocí
Strava, Ubytovanie
raňajky
dvojlôžková economy izba
Touroperator
XPUR
Dátum
12.03.2022
7 nocí
Strava, Ubytovanie
raňajky
dvojlôžková izba
Touroperator
XPUR