Danubius Health Spa Resort Heviz

Pridať do Wishlistu

polpenzia(HP) · dvojlôžková izba (dz/standard/balkon therma), transfer v cene(DZ)

späť na Výsledky hotelov

Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v katalógu.

Dovoľujme si vás informovať, že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. V prípade nejasností môžete preklikom na nemeckú vlajku zvoliť pôvodný text organizátora v nemeckom jazyku. Ďakujeme za porozumenie.

Stručný popis: Kúpeľný hotel Ensana Thermal Hévíz je veľmi obľúbený kúpeľný hotel nad jazerom Hévíz s termálnym kúpeľom a wellness centrom, fitness klubom a kúpeľmi. Moderné nadštandardné izby s luxusným vybavením! Hotel je certifikovaný ako EuropeSpa med.

DR/Standard/balkón: Klimatizované nefajčiarske dvojlôžkové izby (24 m2) s vaňou, WC, sušičom vlasov, telefónom, TV s plochou obrazovkou, minibarom, rádiom, balkónom a trezorom. Tiež vhodné pre alergikov, bezbariérové a prepojené izby.

Dvojlôžková izba/superior/balkón: Klimatizovaná nefajčiarska dvojlôžková izba (24 m2, 6. - 7. poschodie) s kúpeľňou, WC, sušičom vlasov, telefónom, TV s plochou obrazovkou, minibarom, rádiom, balkónom a trezorom. Zrekonštruované, moderne navrhnuté v luxusnom štýle: Od apríla 2020 budú nadštandardné izby na 4. až 7. poschodí. Poschodie, na východnej a parkovej strane, čiastočne s výhľadom na jazero.

SR=DBL/Standard/balkón: Klimatizované nefajčiarske izby (24 m2) s vaňou, WC, sušičom vlasov, telefónom, TV s plochou obrazovkou, minibarom, rádiom, balkónom a trezorom. Jednolôžkové izby sú dvojlôžkové izby pre jednu osobu. Tiež vhodné pre alergikov, bezbariérové a prepojené izby.

Jednolôžková=dvojlôžková izba/superior/balkón: Klimatizované nefajčiarske izby (24 m2, 6. - 7. poschodie) s kúpeľňou, WC, sušičom vlasov, telefónom, TV s plochou obrazovkou, minibarom, rádiom, balkónom a trezorom. Zrenovovaná, moderne navrhnutá s luxusným nábytkom. Jednolôžkové izby sú dvojlôžkové izby na výlučné užívanie. Izby sú vhodné aj pre alergikov, pre telesne postihnutých a so spojovacími dverami Upozornenie: Od apríla 2020 sa izby Superior nachádzajú na 4. až 7. poschodí. Poschodie, na východnej a parkovej strane, čiastočne s výhľadom na jazero.

Tepelný zážitok:
 • 1 nealkoholický nápoj k jedlu.
 • Využitie termálnych kúpeľov, wellness a sauny, Ensana Health Club a županu
 • Relaxačné cvičenia, ranná a kondičná gymnastika, aqua fitness, strečing, fit lopta, joga (Po-So), 1x túra týždenne (v závislosti od počasia)
 • WiFi v celom dome
Viac vrátane od 7 nocí:
 • Uvítací nápoj
 • Káva a koláč raz týždenne
Telefonický rezervačný kód: 310P1NN

Mini kúra:
 • odborné lekárske vyšetrenie
 • kúra denne podľa predpisu lekára ako je bahenný zábal Hevizer, elektroliečba, oxygenoterapia, uhličitý kúpeľ, liečivá masáž
 • neobmedzené využívanie plaveckých a saunových priestorov, fitness (Ensana Health Club)
 • Športová animácia v skupinách
 • príležitostné hudobné večery
 • BEZDRÔTOVÝ PRÍSTUP NA INTERNET
Telefonický rezervačný kód: 310P2NN

Relaxačné ošetrenie:
 • odborné lekárske vyšetrenie
 • 1x záverečná skúška
 • 14 liečebných procedúr predpísaných lekárom, 12 individuálnych kúpeľných procedúr, z toho maximálne 3 liečebné masáže a maximálne 3 bahenné zábaly týždenne a 2 skupinové procedúry (skupinové procedúry nie je možné zameniť za individuálne procedúry)
 • pitná kúra
 • neobmedzené využívanie plaveckých a saunových priestorov, fitness (Ensana Health Club)
 • Športová animácia v skupinách
 • príležitostné hudobné večery
 • BEZDRÔTOVÝ PRÍSTUP NA INTERNET
 • Od 7 nocí uvítací koktail, káva a koláč raz týždenne, bezplatné parkovanie
Overte si jeden u svojho poskytovateľa zdravotnej poisťovne krátky záber . Telefonický rezervačný kód: 310P3NN

Tradičná liečba:
 • odborné lekárske vyšetrenie
 • 1x záverečná skúška
 • 21 liečebných procedúr predpísaných lekárom, 17 individuálnych kúpeľných procedúr, z toho maximálne 4 liečebné masáže a maximálne 4 bahenné zábaly týždenne a 4 skupinové procedúry (skupinové procedúry nie je možné zameniť za individuálne procedúry)
 • pitná kúra
 • neobmedzené využívanie plaveckých a saunových priestorov, fitness (Ensana Health Club)
 • Športová animácia v skupinách
 • príležitostné hudobné večery
 • BEZDRÔTOVÝ PRÍSTUP NA INTERNET
 • Od 7 nocí uvítací koktail, káva a koláč raz týždenne, bezplatné parkovanie
O krátku platbu požiadajte svoju zdravotnú poisťovňu. Telefonický rezervačný kód: 310P4NN

Komplexná liečebná kúra:
 • odborné lekárske vyšetrenie
 • 1x záverečná skúška
 • 28 liečebných procedúr predpísaných lekárom, 20 individuálnych kúpeľných procedúr, z toho maximálne 5 liečebných masáží a maximálne 5 bahenných zábalov týždenne, ako aj 8 skupinových procedúr (skupinové procedúry nie je možné zameniť za individuálne procedúry)
 • pitná kúra
 • neobmedzené využívanie plaveckých a saunových priestorov, fitness (Ensana Health Club)
 • Športová animácia v skupinách
 • príležitostné hudobné večery
 • BEZDRÔTOVÝ PRÍSTUP NA INTERNET
 • Od 7 nocí uvítací koktail, káva a koláč raz týždenne, bezplatné parkovanie
krátku platbu požiadajte svoju zdravotnú poisťovňu. Telefonický rezervačný kód: 310P5NN

Náš názor: Moderné kúpeľné a liečebné centrum s desiatkami rokov skúseností a profesionálnymi liečebnými metódami. Vynikajúce kúpeľné a wellness podmienky s termálnou vodou a liečivým bahnom priamo z areálu.

Kúpeľný hotel Ensana Thermal Hévíz (nefajčiarsky) sa nachádza nad jazerom Hévíz, len pár minút chôdze od jazera a centra.

Doplňujúce informácie: Parkovanie: cca 6 €/deň, v cene od 7 nocí. Garáž: v Hoteli Aqua (300 m), cca 15 €/: po predchádzajúcej dohode cca 25 €/ (24.12.-26.12.): povinný príplatok za pevné menu 2023 12 €, 2024 13 € za noc.
Silvester (31.12.): povinná slávnostná večera 2023 170 €, 2024 178 €.

Upozornenie: Zážitkový bazén je zatvorený z dôvodu údržby: 7. - 9. apríla 2024 / 13. - 15. októbra 24.
Krytý bazén a vírivka sú z dôvodu údržby zatvorené:
10.12.-12.12.23/9.-11.6.24/8.-10.12.24
Všetky ostatné priestory termálneho a wellness areálu sú k dispozícii.Pre hostí s ťažkosťami pri chôdzi je k dispozícii zdvíhacie zariadenie v bazéne, pri záhradnom bazéne a v termálnom krytom bazéne!

203 klimatizovaných izieb (cca 25 m2) a 7 apartmánov s vaňou, WC, sušičom vlasov, telefónom, TV, minibarom, trezorom a balkónom. Superior s vysokou výbavou 5.-7. Poschodie orientované na východ s výhľadom na park alebo jazero, súprava na prípravu kávy/čaju. Jednolôžkové izby sú dvojlôžkové izby pre jednu osobu. Tiež vhodné pre alergikov, bezbariérové a prepojené izby. výťahy.

Raňajky a všetky hlavné jedlá formou bufetu. Zdravá výživa – znížený obsah kalórií s malým množstvom tuku a cukru. Základom je stredomorská kuchyňa s olivovým olejom, ovocím, zeleninou, rybami a šalátom. Znižuje sa škodlivý cholesterol a reguluje sa hladina cukru v krvi.
Terasa, kaviareň. Grilovacia terasa a pivná záhrada.

Bad Hévíz sa nachádza priamo pri termálnom jazere, len asi 5 km od jazera Balaton. Minerály v jazernej vode (25-35°C po celý rok) a radón rozpustený v bioaktívnom liečivom bahne poskytujú úľavu od chronickej bolesti.

Transfer (tam a späť): Železničná stanica/letisko Viedeň alebo Budapešť na vyžiadanie AUTOBUSOVÁ CESTA do Hévíz:
Soboty z Mannheimu (cca 4 hod.), Karlsruhe, Pforzheimu, Stuttgartu, Ulmu, Augsburgu, Mníchova (cca 9 hod.). Návrat zo Zalakarosu v nedeľu okolo 7:30 hod.
Dátumy: 9.3.24 / 23.3.24 / 6.4.24 / 20.4.24 / 4.5.24 / 18.5.24 / 1.6.24 / 17.8.24 / 31.8.24 / 14.9.24 / 28.29.24 / 28.29.24 26. 10. 24 / 9. 11. 24.
Cena na osobu: (spiatočná cesta) 349 €
Rezervácia a platba vo Fit.

záhradnom termálnom bazéne (cca 7 x 13 m, cca 34°C, cca máj až september), zážitkový bazén (cca 200 m2, cca 29°C) celoročne s podvodnou hudbou a svetelnými efektmi . Krytý plavecký bazén (cca 16 x 10 m, cca 28°C), dva termálne bazény (cca 11 x 8 m a 12 x 9 m, cca 33°C a 37°C). jacuzzi. Zrekonštruovaná saunová časť s parnou kabínou, fínska sauna, bio-aroma sauna, infra kabína, zážitková sprcha, vonkajšia drevená dosková sauna. Slnečná terasa. trávnik. Cestička naboso v záhrade. Soľná jaskyňa za poplatok. Zdravotný klub Ensana s kardio a posilňovacími strojmi. Krása: vlastné kozmetické produkty hotela a novo vyvinuté kozmetické procedúry. Holič.

Termálne jazero: Hévíz má najväčšie prírodné biologicky aktívne termálne jazero na svete, vhodné na kúpanie po celý rok. Voda pochádza z mimoriadne výdatného termálneho prameňa s teplotou viac ako 23 ° C. Obsahuje síru, oxid uhličitý, vápnik, horčík, hydrogenuhličitan a malé množstvo radónu. Používa sa na liečbu reumatických a motorických ťažkostí, ako aj žalúdočných a tráviacich ťažkostí. Neustály prúd vody v jazere pôsobí na kúpajúcich sa ako masáž, zlepšuje krvný obeh a mobilizáciu. V zime vzniká na vodnej hladine silná para, ktorá priaznivo pôsobí na namáhané hlasivky a dýchanie. Blato sa usadzuje na zemi vo vrstve hrubej až 7 m a dokáže uľaviť od bolesti pohybového aparátu a aktivovať látkovú výmenu. Vďaka sopečnému pôvodu sa vo vode jazera rozpúšťajú rôzne minerály. Ich kombinácia s mierne rádioaktívnym žiarením a bioaktívnym liečivým bahnom má silný upokojujúci účinok na chronickú bolesť.

Požičovňa elektrobicyklov, cyklistické výlety, stolný tenis.

Moderné a priestranné zdravotné stredisko. Špecializovaní lekári, kvalitné kúpeľné procedúry ako závažie, bahenné zábaly, liečebné masáže (okrem maďarských sviatkov). Certifikácia: TÜV Rheinland International Spa Standard, štátom uznávaný kúpeľný hotel. Indikácie:
Všetky degeneratívne formy opotrebovania a kalcifikácie pri reumatických ochoreniach
Choroby pohybového aparátu (osteoartróza, chrbtica, medzistavcová platnička, problémy s malými kĺbmi a chrupavkami, spondylóza, spondylartróza, diskopatia),
Zápalové ochorenia kĺbov a chrbtice v pokoji (artritída, polyartritída, napr. PCP, spondylartritída, napr. Bechterevova choroba)
Reumatizmus spojivového tkaniva (ochorenie svalov a šliach)
Sekundárne kĺbové ochorenia, ako sú kĺbové problémy spôsobené metabolickými poruchami (napr.
Poruchy vnútorných sekrečných žliaz
Zápaly kĺbov, deformácie kĺbov a chrbtice, ktoré sa vyskytujú pri kožných ochoreniach (napr. psoriáza).
Chronické, periférne ťažkosti spojené s nervovým systémom a primárne spôsobené mechanickými príčinami (napríklad neuralgia, neuropatia, ischias, polyneuropatia, paréza)
Chronické gynekologické ochorenia
Pred a po liečbe kĺbových operácií, operácie chrupavkových platničiek (doliečenie herniovaných platničiek)
Zlomeniny, úrazy, rehabilitácia v pooperačnej fáze (najmä po zlomeninách rúk a nôh)

Kontraindikácie: Nádorové ochorenia vo fáze medikamentóznej liečby, ťažké ochorenia srdca, stavy po infarkte, vysoký krvný tlak, žilová trombóza, všetky akútne a chronické infekčné ochorenia (napr. tuberkulóza, hepatitída a pod.), aktívne vredy, hypertyreóza, nekontrolovaná cukrovka , tehotenstvo a dojčenie.

Všeobecné zmluvné podmienky a cestovné informácie Tento zájazd sa predáva podľa vysokého štandardu EÚ pre zájazdy s príslušným poistením. Ďalšie informácie o vašich najdôležitejších právach podľa smernice (EÚ) 2015/2302 Pod nasledujúcim odkazom tiež nájdete vyhlásenie o ochrane údajov platné pre túto cestu, cestovné podmienky, formulár pre balík zájazdov, informácie o pasoch a vízach, ako aj všeobecné cestovné informácie, informácie o cestovných zdravotných opatreniach a informácie o obmedzeniach mobility:

Vyberte si požadovanú cestu

Odlet z
Viedeň
Dátum
04.06.2024
7 nocí
Strava, Ubytovanie
polpenzia
dvojlôžková izba (dz/standard/balkon therma), transfer v cene
Touroperator
FIT
Odlet z
Viedeň
Dátum
04.06.2024
7 nocí
Strava, Ubytovanie
polpenzia
dvojlôžková izba (dz/standard/balkon thermal-erlebnis), transfer v cene
Touroperator
XFIT
Odlet z
Praha
Dátum
24.05.2024
7 nocí
Strava, Ubytovanie
polpenzia
dvojlôžková izba (dz/standard/balkon therma), transfer v cene
Touroperator
FIT
Odlet z
Praha
Dátum
24.05.2024
7 nocí
Strava, Ubytovanie
polpenzia
dvojlôžková izba (dz/standard/balkon thermal-erlebnis), transfer v cene
Touroperator
XFIT
Odlet z
Viedeň
Dátum
05.06.2024
7 nocí
Strava, Ubytovanie
polpenzia
dvojlôžková izba (dz/standard/balkon thermal-erlebnis), transfer v cene
Touroperator
XFIT
Odlet z
Viedeň
Dátum
30.05.2024
7 nocí
Strava, Ubytovanie
polpenzia
dvojlôžková izba (dz/standard/balkon thermal-erlebnis), transfer v cene
Touroperator
XFIT
Odlet z
Praha
Dátum
23.05.2024
7 nocí
Strava, Ubytovanie
polpenzia
dvojlôžková izba (dz/standard/balkon therma), transfer v cene
Touroperator
FIT
Odlet z
Praha
Dátum
03.06.2024
7 nocí
Strava, Ubytovanie
polpenzia
dvojlôžková izba (dz/standard/balkon therma), transfer v cene
Touroperator
FIT
Odlet z
Praha
Dátum
03.06.2024
7 nocí
Strava, Ubytovanie
polpenzia
dvojlôžková izba (dz/standard/balkon thermal-erlebnis), transfer v cene
Touroperator
XFIT
Odlet z
Viedeň
Dátum
19.05.2024
7 nocí
Strava, Ubytovanie
polpenzia
dvojlôžková izba (dz/standard/balkon therma), transfer v cene
Touroperator
FIT