Kore Tulum Retreat & Spa Resort

Pridať do Wishlistu

all inclusive(AI) · suite (suite mit jacuzzi), transfer v cene(SU)

späť na Výsledky hotelov

Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v katalógu.

Dovoľujme si vás informovať, že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. V prípade nejasností môžete preklikom na nemeckú vlajku zvoliť pôvodný text organizátora v nemeckom jazyku. Ďakujeme za porozumenie.

Umiestnenie:
Tento kúpeľný hotel sa nachádza v meste Tulum, asi 3 km od pláže. Vo vzdialenosti cca m sú nákupné a zábavné možnosti. Najbližšie mesto PLAYA DEL CARMEN je vzdialené asi 65 km. Letisko: CUN cca 110 km.

Zariadenie:
Klimatizovaný hotel pozostáva z hlavnej budovy a niekoľkých prístavieb a má 94 izieb rozložených na 2 poschodiach. Vnútorný priestor zahŕňa vstupnú halu, recepciu (otvorená od 00:00 - 00:00), trezor, lobby bar, minimarket a 3 bary, ako aj pripojenie na internet (za poplatok vo verejných priestoroch) a WiFi (vo verejných priestoroch). oblasti). K dispozícii je aj TV miestnosť s miestnymi kanálmi. K vybaveniu patrí aj niekoľko reštaurácií (ázijská, à la carte, miestne jedlo, rýchle občerstvenie, stredomorská a talianska) s klimatizáciou. Bazénová krajina zahŕňa bazén a bar pri bazéne (v závislosti od sezóny). Hotelovým hosťom sú k dispozícii ležadlá, slnečníky a osušky pri bazéne.

Ubytovanie (dostupné v závislosti na ročnom období):
Suita s jacuzzi: Má vaňu alebo sprchu/WC, balkón alebo terasu, jacuzzi, satelitnú TV, klimatizáciu, WiFi (za poplatok), trezor, telefón, minibar (za poplatok), sušič vlasov, župan a kávu/čaj tvorca .

Stravovanie (k dispozícii v závislosti od sezóny):
All inclusive:
Raňajky, obedy a večere s možnosťou výberu z menu. Denné občerstvenie. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje sú zahrnuté v inzerovaných časoch v baroch, ktoré sú otvorené. Dovážané nápoje a všetky ostatné doplnky, ako sú čerstvo vylisované ovocné šťavy, sú spoplatnené.


Šport/zábava (k dispozícii v závislosti od sezóny):
- možno za poplatok: aerobik, biliard, fitness, požičovňa bicyklov
- Nasledujúce športy a zariadenia ponúkajú miestni organizátori (pravdepodobne za poplatok): Golfové ihrisko

Wellness:
- možno za poplatok: slnečná terasa vo wellness, relaxačná miestnosť, vírivka, masáže, spa, sauna, parný kúpeľ

Ostatné:
- Akceptované platobné prostriedky: Euro / Master Card, Visa
- Služba concierge, práčovňa (za príplatok), služba žehlenia (za príplatok)
- Pomoc v domácnosti
- Parkovacie zariadenie
- Hotel pre dospelých od 18 rokov

Kategória krajiny:
4 hviezdičky

Poznámky k krajine Mexiko:
Eko daň:
Upozorňujeme, že za trvalo udržateľný cestovný ruch sa účtuje ekologická daň (Ecotasa). Ekologická daň vo výške cca 30 MXN za izbu a noc platí zákazník priamo na mieste (v MXN alebo USD) a nie je zahrnutá v cene zájazdu (môže sa zmeniť).

Okrem toho pre všetky lokality v Quintana Rooeine je potrebné zaplatiť Visitax vo výške približne 224,- MXN na osobu a pobyt na letisku alebo viac (zmena sa môže zmeniť)

Vstupné a očkovacie predpisy:
Vezmite prosím na vedomie súčasné nariadenia o vstupe a očkovaní, ako aj aktuálne informácie zo zahraničného úradu pre Mexiko! Pri vstupe cez USA si všimnite predpisy o vstupe a očkovaní, ako aj aktuálne informácie Federálneho zahraničného úradu pre USA (to platí aj pre lety s medzipristátím v USA, aj keď neopustíte tranzitný priestor).

Vstup cez USA: Pre nemeckých občanov je vstup so strojovo čitateľným pasom možný bez víza. Občania všetkých krajín, ktoré sa zúčastňujú programu USA o bezvízovom styku (bezvízový styk), musia poskytnúť svoje osobné a cestovné údaje na webovej stránke ministerstva pre vnútornú bezpečnosť () najmenej 72 hodín pred odletom.

Okrem toho je možné letenky vydávať, iba ak sú „zabezpečené údaje o cestujúcich“ k dispozícii včas. Za týmto účelom pošlite v deň rezervácie e-mail s úplnými menami všetkých spolucestujúcich (vrátane krstných mien), ako sú uvedené v biometrickom pase, ako aj s dátumom narodenia a pohlavím všetkých cestujúcich. Oneskorený prenos údajov môže mať za následok ďalšie náklady na vydanie letenky. Váš organizátor dôverne preposiela tieto údaje príslušnej leteckej spoločnosti.

Dôležité: Všetky osobné údaje v cestovných dokladoch musia stopercentne zodpovedať údajom v pase. Upozorňujeme, že pri rezervácii.

Pretože sú nariadenia neustále aktualizované, ďalšie podrobnosti nájdete na domovskej stránke amerického veľvyslanectva:

Informácie o hnedých riasach:
letných mesiacoch sa v dôsledku globálneho otepľovania môžu na plážach celého karibského regiónu vytvárať hnedé riasy. Ide o prirodzený jav, ktorý cestovná kancelária a hotely nemôžu ovplyvniť. Miestne úrady a hotelový priemysel sa samozrejme snažia postihnuté regióny vyčistiť.

Všeobecné informácie:
Aktuálne informácie o koronavírusy (Covid-19):
V záujme vašej vlastnej bezpečnosti sa prijímajú rozsiahle opatrenia na zamedzenie pandémie koróny vo vašej dovolenkovej destinácii alebo hoteli. V závislosti od destinácie a regiónu to môže viesť k niektorým zmenám alebo obmedzeniam služieb kvôli oficiálnym pokynom v hoteloch, ktoré môžu mať vplyv na hotelové zariadenia, vonkajšie zariadenia, stravovacie služby a činnosti. Okrem toho môžu na plne zaočkované, uzdravené platiť rôzne predpisy alebo neočkovaní ľudia. Niektoré zariadenia môžu byť k dispozícii iba plne očkovaným osobám.

Mimoriadne okolnosti spôsobené pandémiou koróny môžu tiež viesť k zrušeniu letov, zmenám letových časov / letových plánov, ako aj k zatváraniu hotelov, neskoršiemu otváraniu hotelov a overbookingu - a to aj vo veľmi krátkom čase. V týchto prípadoch sa pokúsime vám čo najskôr ponúknuť vhodnú alternatívu. Ak by sme napriek tomu museli vašu cestu kvôli Corone zrušiť, budeme vás kontaktovať.

Čas príchodu:
Venujte pozornosť otváracej dobe recepcie. Ak prichádzate mimo otváracích hodín recepcie, informujte, prosím, hotel, ktorý ste si vopred rezervovali, o svojom príchode.

Detské postieľky (neplatí pre hotely pre dospelých):
Detská postieľka na vyžiadanie a v závislosti od dostupnosti. Môžu byť ubytovaní v posteli svojich rodičov. Prípadne. príplatok je splatný na mieste.

Znížená mobilita:
Z nášho pohľadu nie je hotelový komplex vhodný pre ľudí s obmedzenou schopnosťou pohybu.

Letové informácie:
Informujte sa, prosím, o predpisoch pre batožinu, stravovaní na palube a odbavení rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:



Ak ste si rezervovali let, prepravíte sa v ekonomickej triede.

Minimálny vek:
Upozorňujeme, že aspoň jeden účastník rezervácie musí mať 18 rokov.

Nočné lety:
Upozorňujeme, že hotelové izby sú v deň príchodu k dispozícii až okolo 14:00, ako je v krajine zvykom. Ak prídete do 3:59, rezervovanú izbu dostanete ihneď.

Cestovné, bezpečnostné a lekárske rady:
Vzhľadom na naše predzmluvné informačné povinnosti získate pre občanov EÚ aktuálne cestovné, bezpečnostné a lekárske informácie pred vykonaním rezervácie alebo od vašej cestovnej kancelárie. Tieto informácie vám budú pred rezerváciou predložené na internetových portáloch.

Sezónne obmedzenia:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovacie služby, vonkajšie zariadenia a aktivity môžu byť od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Dostupné iba v obmedzenom rozsahu alebo vôbec. V závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré časti vonkajšieho komplexu, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť tiež zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo môžu byť počas tohto obdobia zrušené.

Jazyk:
Upozorňujeme, že zábavný program, program starostlivosti o deti a televízne programy nemusí byť nevyhnutne ponúkaný v nemčine, pokiaľ v našom popise hotela nie je uvedené nič viac.

Preprava na mieste / špeciálna alebo športová batožina:
Upozorňujeme, že v niektorých hoteloch budete prepustení na povinných zastávkach v blízkosti vášho hotela namiesto vášho individuálneho hotela / ubytovania. Z dôvodu umiestnenia niektorých hotelov (napr. Na peších zónach) na týchto miestach nemusí byť možné poskytovať služby od domu k domu. V takom prípade vás vodiči vysadia na najbližšom možnom mieste k vášmu ubytovaniu. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu vašej batožiny k majetku.

Radi by sme vás zdvorilo požiadali, aby ste informovali svoju prepravnú agentúru a hotel, ktorý ste si rezervovali, ak bude váš let meškaný počas vašej cesty.

Ak ste si zarezervovali výlet bez prestupu a do hotela, ktorý ste si rezervovali, dorazíte po 18:00, informujte o tom hoteliéra pred príchodom, aby bola zaručená vaša rezervovaná služba.

Upozorňujeme, že špeciálna a športová batožina musí byť zaregistrovaná u nás pred odletom a že náklady na prepravu pri transferoch vzniknú.

Vyberte si požadovanú cestu

Odlet z
Viedeň
Dátum
13.09.2022
7 nocí
Strava, Ubytovanie
all inclusive
suite (suite mit jacuzzi), transfer v cene
Touroperator
FER
Odlet z
Viedeň
Dátum
20.09.2022
7 nocí
Strava, Ubytovanie
all inclusive
suite (suite mit jacuzzi), transfer v cene
Touroperator
FER
Odlet z
Viedeň
Dátum
22.09.2022
7 nocí
Strava, Ubytovanie
all inclusive
suite (suite mit jacuzzi), transfer v cene
Touroperator
FER
Odlet z
Viedeň
Dátum
01.09.2022
7 nocí
Strava, Ubytovanie
all inclusive
suite (suite mit jacuzzi), transfer v cene
Touroperator
FER
Odlet z
Viedeň
Dátum
08.09.2022
7 nocí
Strava, Ubytovanie
all inclusive
suite (suite mit jacuzzi), transfer v cene
Touroperator
FER
Odlet z
Viedeň
Dátum
07.09.2022
7 nocí
Strava, Ubytovanie
all inclusive
suite (suite mit jacuzzi), transfer v cene
Touroperator
FER
Odlet z
Viedeň
Dátum
14.09.2022
7 nocí
Strava, Ubytovanie
all inclusive
suite (suite mit jacuzzi), transfer v cene
Touroperator
FER
Odlet z
Viedeň
Dátum
16.09.2022
7 nocí
Strava, Ubytovanie
all inclusive
suite (suite mit jacuzzi), transfer v cene
Touroperator
FER
Odlet z
Viedeň
Dátum
23.09.2022
7 nocí
Strava, Ubytovanie
all inclusive
suite (suite mit jacuzzi), transfer v cene
Touroperator
FER
Odlet z
Viedeň
Dátum
06.09.2022
7 nocí
Strava, Ubytovanie
all inclusive
suite (suite mit jacuzzi), transfer v cene
Touroperator
FER