Hotel Catalonia Royal Ses Savines

Pridať do Wishlistu

raňajky(UF) · suite (junior suite standard), transfer v cene(SU)

späť na Výsledky hotelov

Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v katalógu.

Dovoľujme si vás informovať, že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. V prípade nejasností môžete preklikom na nemeckú vlajku zvoliť pôvodný text organizátora v nemeckom jazyku. Ďakujeme za porozumenie.

Miesto:
Tento hotel má centrálnu polohu v centre rybárskej dediny Santa Eulalia del Rio v krásnom borovicovom lese, ktorý ponúka nádherný výhľad na Stredozemné more, na ostrove Formentera bohaté na jasných dňoch. Centrum s mnohými nákupných a zábavných podnikov, rovnako ako reštaurácie a bary sa dostanete po cca. 1,5 km. Ibiza letisko je vzdialenosť asi 20 km ďaleko.

vybavenie:
Klimatizovaný, skladajúci sa z hlavnej budovy a vedľajšie hotel bol otvorený v roku 2017 a má 39 izieb a 5 nadzemných podlaží. Interiér tvorí vstupná hala, recepcia (24 h), obývacia izba, 3 výťahy, bar a Wi-Fi (vo verejných priestoroch). K vybaveniu patrí aj reštaurácia s klimatizáciou a terasou. V bazéne obsahuje množinu sezónnych vyhrievaných bazénov, rovnako ako bar (sezónne) a slnečnú terasu (sezónne). Okrem toho môžu hostia relaxovať v hotelovej záhrade. Hoteloví hostia majú v slnečníky pri bazéne, lehátka, osušky a vankúše sú k dispozícii.

Ubytovanie v rodinnom dome:
Junior Suites Superior (asi 33 metrov štvorcových): majú vaňu alebo sprchu/WC, sušič na vlasy, klimatizáciu/kúrenie, Wi-Fi (zdarma), minibar (možno za poplatok), telefónom, LCD TV so satelitným príjmom, balkón.

Stravovanie:
Raňajky formou bufetu

Šport/Zábava:
poplatok: masáže

Kategória krajiny:
4 hviezdičky

prenos:
Prevod do az cieľového letiska je vo vašich objednaných služieb zahrnutých. Na cieľovom letisku si budú prijímané osobne miestnym sprievodcom s príslušnou identifikáciou a prenesené do Vášho hotela. V hoteli sú v príslušných sprievodcov, samozrejme, pri kontrole na pomoc.

Dôležité informácie:
Ak je hotel rezervovaný v súkromnom príchode, prevod nie je zahrnutý!

Poznámky:
Informujte sa o aktuálnej bezpečnostnej informácie zo zahraničia do cieľovej destinácie na 160; alebo telefonicky na 030-18172000.

Pri rezervácii tejto ponuky je k dispozícii iba telefónny sprievodca, ktorý vám rád pomôže s otázkami alebo problémami. Preto žiadne termíny návštevy v hoteloch, ktoré ponúka cestovná kancelária. Na letisku vás čaká sprievodca, od ktorého dostanete vítanú obálku so všetkými dôležitými kontaktnými informáciami a všeobecnými informáciami.

Poznámky Baleáry:
Poznámka:
Parlament z Baleárskych ostrovov má ekologickú daň (Ecotasa) rozhodol pre príchody (v turistických zariadeniach) od 1. júla 2016 trvalo udržateľného cestovného ruchu:
asi 2 eur na osobu/deň (plus DPH). U všetkých 5-hviezdičkové hotely (kategória)
o 1 euro na osobu/deň (plus DPH). Pri všetkých ostatných bytových priestoroch
Deti mladšie ako 16 rokov sú oslobodené od dane v oblasti životného prostredia. Ekologická daň sa platí priamo u zákazníka na mieste a nie je zahrnutá v cene. Platba sa vykonáva pri odchode v hoteli. (K 04/16, s výhradou zmeny).

Poznámky:
Dôležité Covid-19 Poznámka:
Upozorňujeme, že väčšina hotelov sú v súčasnosti zatvorený z dôvodu koronavírusy. V znovuotvorenie to môže poháňať obmedzenia a uzávierky v hotelových zariadeniach (napríklad kúpeľných zariadení, diskotéky), športové/voľný čas ponúka (napr telocvične, mini-kluby), stravovacie služby (napríklad reštaurácie, stravovanie a la carte miesto švédskych stolov) a vonkajšie priestory (napr ihrisko, bazény) prísť.

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Dôležité informácie pre hostí s pobytom mimo Európskej únie:
Uvedené ceny platia iba pre cestujúcich s pobytom v EÚ, EHP a Švajčiarsku. Ak tieto podmienky nie sú splnené, hoteliér môže odmietnuť ubytovanie alebo požadovať príplatok na mieste.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.

Vyberte si požadovanú cestu

Odlet z
Viedeň
Dátum
29.10.2020
8 nocí
Strava, Ubytovanie
raňajky
suite (junior suite standard), transfer v cene
Touroperator
DES
Odlet z
Viedeň
Dátum
31.10.2020
8 nocí
Strava, Ubytovanie
raňajky
suite (junior suite standard), transfer v cene
Touroperator
DES
Odlet z
Viedeň
Dátum
30.10.2020
8 nocí
Strava, Ubytovanie
raňajky
suite (junior suite standard), transfer v cene
Touroperator
DES
Odlet z
Viedeň
Dátum
29.10.2020
8 nocí
Strava, Ubytovanie
raňajky
suite (junior suite swim up), transfer v cene
Touroperator
DES
Odlet z
Viedeň
Dátum
31.10.2020
8 nocí
Strava, Ubytovanie
raňajky
suite (junior suite swim up), transfer v cene
Touroperator
DES
Odlet z
Viedeň
Dátum
30.10.2020
8 nocí
Strava, Ubytovanie
raňajky
suite (junior suite swim up), transfer v cene
Touroperator
DES