Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v katalógu.

Dovoľujme si vás informovať, že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. V prípade nejasností môžete preklikom na nemeckú vlajku zvoliť pôvodný text organizátora v nemeckom jazyku. Ďakujeme za porozumenie.

Poloha: Hotel Vila Verde sa nachádza v meste Santa Maria. 'Praia de Ponta Preta' z dvoch pláží a 'Praia de Santa Maria' je dosiahnutá po cca. 1 km vo vzdialenosti 2 km. K dispozícii je bezplatná kyvadlová doprava na oboch plážach a ponúkol Santa Maria a Espargos (sezónne). V cca. 1 km nespočet obchodov a zábavných podnikov. Sal Airport (Amílcar Cabral) je cca. 13 km a cca. 15 minút.

Zariadenia: Klimatizované 4-hviezdičkové rezort má celkom 200 miestností rozprestretých nad 4 blokmi a 3 alebo 4 poschodiami. Hotelová oblasť sa nachádza v apartmánovom komplexe 1000 apartmánov (13 blokov). Krytá oblasť zahŕňa recepciu, výťah, hotelový trezor, rôzne bary a Wi-Fi pripojenie na internet v oblasti verejného hotelového mesta. K vybaveniu patrí dve klimatizované reštaurácie (bufet reštaurácie "Krioula" a Á-la-Carte Restaurant "Karavela", Mini Market, Krčma/pub (Bar Pub Sport "S K" Party), IronLladen (K "BOM ICE CREAM SHOP), Snack Bar (K "Sabour Pekáreň/Pizzaria) a terasa. Vonkajší komplex má slnečnú terasu, 4 bazény a celkom 3 bazén (sezónne otvorené), bazén bar di Mar-Calistemon,Bazén Bar di Sil-Lantana a bazén Bar di Terra-Cactus) a samostatný detský bazén a detské ihrisko. Hoteloví hostia sú k dispozícii na bazéne slnečníky a lehátka Sun (na pláži za poplatok, je k dispozícii Cenník v hotelovej recepcii). K dispozícii je tiež beachbar (Bo Beach Bar) na pláži "Praia de Ponta Preta" (bar je otvorený denne od 10:00 do 6:00, občerstvenie a obed sa nachádza denne od 11:30-17: 30 hodín, pre hotelových hostí so všetkými Vrátane zahrnutých).

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Štúdio: Štúdiá sú cca. 42,20 m² a majú kombinovaný obývacia izba/spálňa, kúpeľňa alebo sprcha/WC, sušič vlasov toaletné potreby zdarma, manželskou posteľou alebo dvomi samostatnými lôžkami (twin), stôl, klimatizácia, satelitný TV (LCD), telefón, trezor ( v cene), plne vybavený kuchynský kút (chladnička, hriankovač, varná kanvica, mikrovlnná rúra, rúra a kuchynský riad), Wi-Fi (za poplatok) a balkón. K dostaniu tiež ako ateliér na jednorazové použitie.
Apartmán (1 spálňa): Apartmány (1 spálňa) sú cca. S rozlohou 68,10 m² as rovnakým vybavením ako štúdiá majú navyše oddelenú spálňu s dvomi samostatnými lôžkami (oddelenými lôžkami) a rozkladacou pohovkou v obývacej izbe/spálni.
Apartmán (2 spálne): Apartmány (2 spálne) sú cca. Rozloha 94,10 m² a rovnaké vybavenie ako apartmány (1 spálňa) majú dve oddelené spálne (1x s manželskou posteľou a 1x s dvoma samostatnými lôžkami, 2 oddelenými lôžkami) a 2 kúpeľne (1x s vaňou a 1x so sprchovacím kútom) a dva balkóny.
Štúdio Superior: studios predstaveného majú rovnaké vybavenie ako štúdia dodatočné vybavenie: pool/snack bar v hlavnej budove, Topper na matraci, Wi-Fi v izbách, detský klub, poloha zaručená v budove recepcie a práčkou v miestnosti.
Apartmán Superior (1 + KK): Apartmán Superior (1 + KK) majú rovnaké vybavenie ako apartmány (jeden spálne) dodatočné vybavenie: pool/snack bar v hlavnej budove, vňate na matraci, Wi-Fi na izbách, miniklub, zaručená pozície v budove recepcie a práčkou v miestnosti.
Apartmán Superior (2 + KK): apartmán Superior (2 spálne) majú rovnaké vybavenie ako apartmánov (2 spálne) Ďalšie vybavenie: pool/snack bar v hlavnej budove, vňate na matraci, Wi-Fi na izbe, mini klub, ktorý je zaručený v budove recepcie a práčkou v miestnosti.

Možnosť rezervovať si stravu: U/B/HB/FB/AI: Raňajky formou švédskeho stola, obed formou občerstvenia alebo formou bufetu (v závislosti od obsadenosti), večere ako menu (3 kurzy) alebo formou bufetu (v závislosti od obsadenosti).

Pri rezervácii all inclusive:
All inclusive: Raňajky od 7:30 do 10:00 v bufetovej reštaurácii, obed a občerstvenie od 11:30 do 17:30 v plážovom bare a večere od 19:00 do 22:00 v bufetovej reštaurácii, popoludňajšia káva, čaj, koláč, sušienky a zmrzlina od 16:00 do 17:30). Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje (voda, džúsy, pivo, červené víno, biele víno a kokteil, ktorý sa mení denne od 10:00 do 23:30 v otvorenom bare (nie všetky bary v hoteli sú zahrnuté v all inclusive). 1x týždenne návšteva à la carte reštaurácie v cene (nápoje nie sú v cene).

Národná kategória: 4 hviezdičky

Zábava: Každú nedeľu DJ Sunset relácie od 15: 30-18: 30 hod v Bo Beach Bar na pláži 'Paia de Ponta Preta'. Živá hudba.

Šport za poplatok: tenis (umelý trávnik).
Vodné športy na pláži (miestni poskytovatelia tretích strán).

Detské Program: Detský bazén pri bazéne a detské ihrisko. Mini klub (4-12 rokov).

Hotelová služba: Wi-Fi pripojenie na internet vo verejných priestoroch hotela (v cene).
Opatrovanie detí (za poplatok).
Buggy služby (na vyžiadanie, za poplatok).
Služba žehlenia a práčovne (za poplatok).
Lekár (na vyžiadanie a za poplatok).
Parkovanie: Parkovacie miesta (nie kryté) pred hotelom (podľa dostupnosti, v cene).
Kyvadlová doprava na dve pláže „Praia de Ponta Preta“ a „Praia de Santa Maria“ (v závislosti od ročného obdobia, podľa dostupnosti, v cene).

Hotelové kreditné karty: Visa a Mastercard.

Poznámky: Doručenie na mieste (podľa dane z pobytu) z. Aktuálne 2,00 € na osobu / deň od 16 rokov a max. 10 nocí. V prípade zmeny ostrova alebo hotela bude poplatok vrátený do výšky max. Splatnosť 10 nocí.

***
Vezmite prosím na vedomie:
Vstup na Kapverdy vyžaduje registračný poplatok.
Pri rezervácii dovoleniek Vám ponúkame registráciu na 31EUR na osobu pod nasledovným odkazom:
najmenej 5 dní pred
Prílet.
Podrobnosti pod:
Upozorňujeme, že v prípade neprijatia/zrušenia cestovnej zmluvy
refundácia nie je možná.
Pri rezervácii rezervácie "hotel only" alebo "flight only" sa zaregistrujte na nasledujúcom odkaze:
najneskôr 5 dní pred príchodom. Podrobnosti v časti:

***
Domáce zvieratá nie sú povolené.

***
Neexistujú žiadne bezbariérové ​​izby.

***
Registrácia: od 14:00
Odhlásenie: do 12:00

***
Recepcia je v lete otvorené od 8-20: 14-18 hod V zime 10-13 &.

***
Kontakt na hotel:
Agua Hotels Sal Vila Verde
Ponta Preta-Santa Maria
4111 Ilha do Sal
Kapverdy
Telefón: +238 242 18 00
E-mail: alebo

Upozornenie: Vezmite prosím na vedomie, že počas zimných mesiacov má Sal silnejší vánok, čo môže viesť k zákazom plávania.

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.Vyberte si požadovanú cestu

Dátum
01.06.2021
7 nocí
Strava, Ubytovanie
bez stravy
studio
Touroperator
SLR
Dátum
02.06.2021
7 nocí
Strava, Ubytovanie
bez stravy
studio
Touroperator
SLR
Dátum
03.06.2021
7 nocí
Strava, Ubytovanie
bez stravy
studio
Touroperator
SLR
Dátum
04.06.2021
7 nocí
Strava, Ubytovanie
bez stravy
studio
Touroperator
SLR
Dátum
05.06.2021
7 nocí
Strava, Ubytovanie
bez stravy
studio
Touroperator
SLR
Dátum
06.06.2021
7 nocí
Strava, Ubytovanie
bez stravy
studio
Touroperator
SLR
Dátum
07.06.2021
7 nocí
Strava, Ubytovanie
bez stravy
studio
Touroperator
SLR
Dátum
08.06.2021
7 nocí
Strava, Ubytovanie
bez stravy
studio
Touroperator
SLR
Dátum
09.06.2021
7 nocí
Strava, Ubytovanie
bez stravy
studio
Touroperator
SLR
Dátum
10.06.2021
7 nocí
Strava, Ubytovanie
bez stravy
studio
Touroperator
SLR