Hotel Budha Beach THe Senses Collection

Pridať do Wishlistu

raňajky(UF) · dvojlôžková izba(DZ)

späť na Výsledky hotelov

Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v katalógu.

Dovoľujme si vás informovať, že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. V prípade nejasností môžete preklikom na nemeckú vlajku zvoliť pôvodný text organizátora v nemeckom jazyku. Ďakujeme za porozumenie.

Poloha: Malý boutique hotel Buddha Beach bol otvorený v roku 2016 a nachádza sa priamo na mori. Je to len pár minút chôdze od malého mesta Santa Maria s priľahlou piesočnou plážou (asi 1-1,5 km). Supermarket sa nachádza v cca. Vzdialenosť 600 m. Letisko Sal je cca. 20 minút jazdy.

Vybavenie: Tento 4-hviezdičkový hotel sa skladá z celkom 27 izieb, konferenčná miestnosť, lobby bar, reštaurácia, ktorá podáva stredomorské a ázijské jedlá. Vonkajšia časť s nekonečným bazénom (sladká voda, otvorená od 9-20 hod.) Slnečná terasa a chillout bar. Plážové ležadlá a balijské postele sú hosťom v bazéne k dispozícii zdarma.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Zdvojnásobiť: Dvojlôžkové izby sú cca. 26 m²-38 m² vo veľkosti, ktorá sa nachádza na prízemí hotela a majú manželskú posteľ (king size) alebo oddelenými lôžkami (twin), kúpeľňa so sprchovacím kútom, WC, sušičom vlasov, zväčšovacie zrkadlo a toaletné potreby, stôl, klimatizácia, telefón, Wi-Fi ( v cene), chladnička, trezor (v cene), TV so satelitným príjmom (55 "), písacím stolom a izby výhľad na more. nemajú terasu a bez balkóna. k dispozícii aj ako dvojlôžková izba pre jednorazové použitie.
Dvojlôžková izba s výhľadom na more: Dvojitý izba s výhľadom na more sú cca. 39 metrov štvorcových, ktorý sa nachádza v 1. poschodí hotela a majú manželskú posteľ (king size), kúpeľňa so sprchovacím kútom, WC, sušičom vlasov, zväčšovacie zrkadlo a toaletné potreby, stôl, klimatizácia, telefón, Wi-Fi (v cene), chladničkou, trezorom ( v cene), TV so satelitným príjmom (49 "), písací stôl a výhľad na more. Všetky izby nemajú terasu a bez balkóna. k dispozícii aj ako dvojlôžková izba výhľad na more na jednorazové použitie.
Izba Superior s výhľadom na more: Double Superior s výhľadom na more cca. 40 m², na prízemí hotela a majú manželskú posteľ (king size) alebo oddelenými lôžkami (twin), kúpeľňa so sprchovacím kútom, WC, sušičom vlasov, zväčšovacie zrkadlo a toaletné potreby, stôl, klimatizácia, telefón, Wi-Fi (v cene), chladnička , trezor (v cene), TV so satelitným príjmom (55 "), písací stôl a výhľad na more. Všetky izby majú vlastnú terasu. nazývaný tiež double Superior s výhľadom na more rezervovaný pre jednorazové použitie.
Apartmán s výhľadom na more: V apartmánoch výhľadom na more cca. 60 metrov štvorcových, ktorý sa nachádza v 1. poschodí hotela a majú manželskú posteľ (king size) alebo oddelenými lôžkami (twin), kúpeľňa so sprchovacím kútom, WC, sušičom vlasov, zväčšovacie zrkadlo a toaletné potreby, stôl, klimatizácia, Wi-Fi pripojenie na internet (v cene), chladničky, trezor (v cene), TV so satelitným príjmom (55 "), písací stôl a výhľad na more. Všetky izby majú balkón. nazývaný tiež apartmán s výhľadom na more rezervovaný pre jednorazové použitie.

K dostaniu Jedlo: BB/HB/FB: kontinentálne raňajky formou bufetu. Navyše s polpenziou od nastavenia menu. navyše plná penzia obed zo súboru menu (bez nápojov). V hlavnej chod, hostia nájdu tri pokrmy z čoho vyberať.

Národná kategória: 4 hviezdičky

Zábava: živá hudba (sezónne, sezónne).

Šport za poplatok: Rôzne vodné športy na pláži (tretia strana).

Wellness: masáže (za poplatok).

Hotelová služba: Wi-Fi (súčasťou celého hotelového komplexu).
Práčovňa (za poplatok).
Izbová služba od 8:00 do 24:00 (za poplatok).
Žehliaca doska / žehlička (na vyžiadanie).
Čistenie izieb 7x za týždeň, výmena uterákov 7x za týždeň a výmena posteľnej bielizne 3x za týždeň.
Parkovanie (verejné, podľa dostupnosti, v cene).
Osušky (proti zálohe).
1x láhev minerálnej vody pri príchode do izieb (vrátane).

Poznámky: Upozorňujeme, že Kapverdy sú nadchádzajúcou dovolenkovou destináciou. Môže to preto niekedy viesť k poškodeniu.

***
Vezmite prosím na vedomie:
Vstup na Kapverdy vyžaduje registračný poplatok.
Pri rezervácii dovoleniek Vám ponúkame registráciu na 31EUR na osobu pod nasledovným odkazom:
najmenej 5 dní pred
Prílet.
Podrobnosti pod:
Upozorňujeme, že v prípade neprijatia/zrušenia cestovnej zmluvy
refundácia nie je možná.
Pri rezervácii rezervácie "hotel only" alebo "flight only" sa zaregistrujte na nasledujúcom odkaze:
najneskôr 5 dní pred príchodom. Podrobnosti v časti:

***
Doručenie na mieste (podľa dane z pobytu) v súčasnosti 2,00 €, na osobu / deň od 16 rokov a max. 10 nocí. V prípade zmeny ostrova alebo hotela bude poplatok vrátený do výšky max. Splatnosť 10 nocí.

***
Toto sú nefajčiarske izby.

***
Kontakt na hotel:
Hotel THe Budha Beach
Praia Antonio Sousa
Santa Maria
Kapverdy
Telefón: 238 24 21 028/238 33 42 000/238 33 42 001
E-mail:

Upozornenie: Vezmite prosím na vedomie, že počas zimných mesiacov má Sal silnejší vánok, čo môže viesť k zákazom plávania.

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.Vyberte si požadovanú cestu

Dátum
01.06.2021
7 nocí
Strava, Ubytovanie
raňajky
dvojlôžková izba
Touroperator
SLR
Dátum
02.06.2021
7 nocí
Strava, Ubytovanie
raňajky
dvojlôžková izba
Touroperator
SLR
Dátum
03.06.2021
7 nocí
Strava, Ubytovanie
raňajky
dvojlôžková izba
Touroperator
SLR
Dátum
04.06.2021
7 nocí
Strava, Ubytovanie
raňajky
dvojlôžková izba
Touroperator
SLR
Dátum
05.06.2021
7 nocí
Strava, Ubytovanie
raňajky
dvojlôžková izba
Touroperator
SLR
Dátum
06.06.2021
7 nocí
Strava, Ubytovanie
raňajky
dvojlôžková izba
Touroperator
SLR
Dátum
07.06.2021
7 nocí
Strava, Ubytovanie
raňajky
dvojlôžková izba
Touroperator
SLR
Dátum
08.06.2021
7 nocí
Strava, Ubytovanie
raňajky
dvojlôžková izba
Touroperator
SLR
Dátum
09.06.2021
7 nocí
Strava, Ubytovanie
raňajky
dvojlôžková izba
Touroperator
SLR
Dátum
10.06.2021
7 nocí
Strava, Ubytovanie
raňajky
dvojlôžková izba
Touroperator
SLR