Hotel Triton Beach

Pridať do Wishlistu

raňajky(UF) · dvojlôžková izba, vaňa alebo sprcha, transfer v cene(DZ)

späť na Výsledky hotelov

Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v katalógu.

Dovoľujme si vás informovať, že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. V prípade nejasností môžete preklikom na nemeckú vlajku zvoliť pôvodný text organizátora v nemeckom jazyku. Ďakujeme za porozumenie.

Umiestnenie:
Beach Hotel sa nachádza v meste Cala Ratjada, cca. 650 m od verejnej piesočnatej pláže "Cala menšie." To je v dochádzkové vzdialenosti. Najbližšie zábavné zariadenia môže byť dosiahnutá počas niekoľkých málo krokoch. V okolí sú tiež supermarket a niekoľko obchodov. Najbližšie zaujímavosťou je Faro Cala Ratjada (cca 2 km). Do centra mesta je v blízkosti. Najbližšie mesto sa nachádza asi Capdepera. 2 km od hotela. Letisko: cca PMI. 70 km ďaleko.

Zariadenie:
Klimatizovaný, skladajúci sa z hlavnej a dve prístavby hotela je 105 izieb rozloží na 4 podlažiach. Interiér tvorí vstupná hala, recepcia (24 hodín), trezor (za poplatok), 2 výťahy, reštaurácie a Wi-Fi (vo verejných priestoroch). K dispozícii je ešte TV miestnosť. K vybaveniu patrí aj reštaurácia (stredomorská, miestne jedlá a medzinárodné) s terasou a klimatizáciou. V hlavnej reštaurácii, hostia môžu využiť bufet. Bazénu zahŕňa bazén. Vonkajší areál má vlastnú terasu. Hoteloví hostia majú v slnečníky pri bazéne, lehátka a osušky.

Ubytovanie (dostupné v závislosti na ročnom období):
Dvojlôžkové izby (cca 16 m2): majú vaňu alebo sprchu/WC, sušič vlasov, telefón, klimatizáciu/ústredné kúrenie, SAT TV, písací stôl a WiFi (zdarma).
K dispozícii aj s balkónom/terasou (cca 18 m2) a/alebo čiastočným výhľadom na more za príplatok.

Dvojlôžková izba deluxe (cca 36 m2): S rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby majú balkón alebo terasu. Dvojlôžková izba Deluxe s čiastočným výhľadom na more je možné rezervovať za príplatok.

Junior suity (cca 26 m2): S rovnakým zariadením ako dvojlôžkové izby, majú tiež rozkladaciu pohovku v obývacej časti.

Izby Economy sú zvyčajne najlacnejšou izbou. Umiestnenie, veľkosť a vybavenie sa môžu líšiť od štandardných izieb. Ak má váš hotel hlavnú budovu a pomocnú budovu, ubytovanie môže byť v hlavnej budove aj v pomocnej budove. Bohužiaľ nemôžeme prijať žiadne požiadavky týkajúce sa vybavenia alebo polohy. Za rozdelenie zodpovedá výlučne hotelier na mieste.

Stravovanie (k dispozícii v závislosti od sezóny):
Raňajky, polpenzia alebo all inclusive

S polpenziou: raňajky a večere

All inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu. Cez deň občerstvenie, popoludní káva / čaj a pečivo. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje podľa menu all inclusive sú v cene od 10:00 do 22:00 v baroch, ktoré sú otvorené. Dovážané nápoje a všetky ostatné doplnky, ako napríklad čerstvo vylisované ovocné džúsy, za poplatok.

Deti mladšie ako 18 rokov nepijú alkohol.
Je povinnosťou nosiť náramok all inclusive.
K jedlu je potrebné príslušné oblečenie.

Šport/Zábava (k dispozícii v závislosti na ročnom období):
- prípadne za poplatok: požičovňa bicyklov, úschovňa bicyklov, solárium
- Nasledujúce športy a zariadenia ponúkajú miestni organizátori (pravdepodobne za poplatok): Golfové ihrisko
- animácia pre dospelých
- Živá hudba dvakrát týždenne

Ostatné:
- Akceptované platobné prostriedky: American Express, Euro / Master Card, Visa
- služba žehlenia (za poplatok), služba práčovne (za poplatok)
- Parkovacie zariadenie
- Napätie: 220 voltov

Kategória krajiny:
4 hviezdičky

Ekotax Baleárske ostrovy:
Parlament Baleárskych ostrovov prijal ekologickú daň (Ecotasa) za trvalo udržateľný cestovný ruch pre príchodzích (v turistických podnikoch):

cca 4 eurá na osobu / deň (plus DPH) pre všetky 4,5-hviezdičkové a 5-hviezdičkové hotely (národná kategória)
cca 3 eurá na osobu / deň (plus DPH) pre všetky 3,5-hviezdičkové a 4-hviezdičkové hotely (národná kategória)
cca 2 eurá na osobu / deň (plus DPH) pre všetky 1-3 hviezdičkové hotely (národná kategória)

cca 4 eurá na osobu / deň (plus DPH) pre všetky 4-hviezdičkové a 4,5-hviezdičkové apartmány (národná kategória)
približne 3 eurá na osobu / deň (plus DPH) za všetky 3,5-hviezdičkové apartmány (národná kategória)
cca 2 eurá na osobu / deň (plus DPH) pre všetky 1-3 hviezdičkové apartmány, finca a vidiecke hotely (národná kategória)

Mimo sezóny od 01.11. - 30. apríla ekologická daň sa znižuje o 75%.

Deti mladšie ako 16 rokov sú od ekologickej dane oslobodené. Ekologickú daň má platiť priamo zákazník na mieste a nie je zahrnutá v cene cesty.

All inclusive poradenstvo Baleárske ostrovy:
Vezmite prosím na vedomie nasledujúce informácie pre mestá El Arenal, Playa de Palma, Can Pastilla, Magalluf a Torrenova na Mallorce a San Antonio na Ibize: Na základe nariadenia vlády Baleárskych ostrovov sa alkoholické nápoje môžu podávať iba obmedzený rozsah v rámci all inclusive stravovania. Na obed a večeru sú v cene ubytovania zahrnuté tri alkoholické nápoje. Za všetky ostatné alkoholické nápoje - vrátane medzi jedlami - sa platí poplatok.

Všeobecné informácie:
Aktuálne informácie o koronavírusy (Covid-19):
V záujme vašej vlastnej bezpečnosti sa prijímajú rozsiahle opatrenia na zamedzenie pandémie koróny vo vašej dovolenkovej destinácii alebo hoteli. V závislosti od destinácie a regiónu to môže viesť k niektorým zmenám alebo obmedzeniam služieb kvôli oficiálnym pokynom v hoteloch, ktoré môžu mať vplyv na hotelové zariadenia, vonkajšie zariadenia, stravovacie služby a činnosti. Okrem toho môžu na plne zaočkované, uzdravené platiť rôzne predpisy alebo neočkovaní ľudia. Niektoré zariadenia môžu byť k dispozícii iba plne očkovaným osobám.

Mimoriadne okolnosti spôsobené pandémiou koróny môžu tiež viesť k zrušeniu letov, zmenám letových časov / letových plánov, ako aj k zatváraniu hotelov, neskoršiemu otváraniu hotelov a overbookingu - a to aj vo veľmi krátkom čase. V týchto prípadoch sa pokúsime vám čo najskôr ponúknuť vhodnú alternatívu. Ak by sme napriek tomu museli vašu cestu kvôli Corone zrušiť, budeme vás kontaktovať.

Čas príchodu:
Venujte pozornosť otváracej dobe recepcie. Ak prichádzate mimo otváracích hodín recepcie, informujte, prosím, hotel, ktorý ste si vopred rezervovali, o svojom príchode.

Detské postieľky (neplatí pre hotely pre dospelých):
Detská postieľka na vyžiadanie a v závislosti od dostupnosti. Môžu byť ubytovaní v posteli svojich rodičov. Prípadne. príplatok je splatný na mieste.

Znížená mobilita:
Z nášho pohľadu nie je hotelový komplex vhodný pre ľudí s obmedzenou schopnosťou pohybu.

Letové informácie:
Informujte sa, prosím, o predpisoch pre batožinu, stravovaní na palube a odbavení rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:Ak ste si rezervovali let, prepravíte sa v ekonomickej triede.

Minimálny vek:
Upozorňujeme, že aspoň jeden účastník rezervácie musí mať 18 rokov.

Nočné lety:
Upozorňujeme, že hotelové izby sú v deň príchodu k dispozícii až okolo 14:00, ako je v krajine zvykom. Ak prídete do 3:59, rezervovanú izbu dostanete ihneď.

Cestovné, bezpečnostné a lekárske rady:
Vzhľadom na naše predzmluvné informačné povinnosti získate pre občanov EÚ aktuálne cestovné, bezpečnostné a lekárske informácie pred vykonaním rezervácie alebo od vašej cestovnej kancelárie. Tieto informácie vám budú pred rezerváciou predložené na internetových portáloch.

Sezónne obmedzenia:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovacie služby, vonkajšie zariadenia a aktivity môžu byť od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Dostupné iba v obmedzenom rozsahu alebo vôbec. V závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré časti vonkajšieho komplexu, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť tiež zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo môžu byť počas tohto obdobia zrušené.

Jazyk:
Upozorňujeme, že zábavný program, program starostlivosti o deti a televízne programy nemusí byť nevyhnutne ponúkaný v nemčine, pokiaľ v našom popise hotela nie je uvedené nič viac.

Preprava na mieste / špeciálna alebo športová batožina:
Upozorňujeme, že v niektorých hoteloch budete prepustení na povinných zastávkach v blízkosti vášho hotela namiesto vášho individuálneho hotela / ubytovania. Z dôvodu umiestnenia niektorých hotelov (napr. Na peších zónach) na týchto miestach nemusí byť možné poskytovať služby od domu k domu. V takom prípade vás vodiči vysadia na najbližšom možnom mieste k vášmu ubytovaniu. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu vašej batožiny k majetku.

Radi by sme vás zdvorilo požiadali, aby ste informovali svoju prepravnú agentúru a hotel, ktorý ste si rezervovali, ak bude váš let meškaný počas vašej cesty.

Ak ste si zarezervovali výlet bez prestupu a do hotela, ktorý ste si rezervovali, dorazíte po 18:00, informujte o tom hoteliéra pred príchodom, aby bola zaručená vaša rezervovaná služba.

Upozorňujeme, že osobitné a športové batožinu byť registrované pred odchodom s nami a vznikli náklady na dopravu do prevodu.

Vyberte si požadovanú cestu

Odlet z
Viedeň
Dátum
06.06.2022
7 nocí
Strava, Ubytovanie
raňajky
dvojlôžková izba, vaňa alebo sprcha, transfer v cene
Touroperator
FER
Odlet z
Viedeň
Dátum
08.06.2022
7 nocí
Strava, Ubytovanie
raňajky
dvojlôžková izba, vaňa alebo sprcha, transfer v cene
Touroperator
FER
Odlet z
Viedeň
Dátum
06.06.2022
7 nocí
Strava, Ubytovanie
raňajky
dvojlôžková izba, transfer v cene
Touroperator
VTO
Odlet z
Viedeň
Dátum
03.06.2022
7 nocí
Strava, Ubytovanie
raňajky
dvojlôžková izba, vaňa alebo sprcha, transfer v cene
Touroperator
FER
Odlet z
Viedeň
Dátum
06.06.2022
7 nocí
Strava, Ubytovanie
raňajky
dvojlôžková izba (standard doppel zimmer), transfer v cene
Touroperator
XTUI
Odlet z
Viedeň
Dátum
03.06.2022
7 nocí
Strava, Ubytovanie
raňajky
dvojlôžková izba, transfer v cene
Touroperator
VTO
Odlet z
Viedeň
Dátum
06.06.2022
7 nocí
Strava, Ubytovanie
raňajky
dvojlôžková izba s bočným výhľadom na more, transfer v cene
Touroperator
FER
Odlet z
Viedeň
Dátum
08.06.2022
7 nocí
Strava, Ubytovanie
raňajky
dvojlôžková izba, transfer v cene
Touroperator
VTO
Odlet z
Viedeň
Dátum
06.06.2022
7 nocí
Strava, Ubytovanie
raňajky
junior suite, transfer v cene
Touroperator
FER
Odlet z
Viedeň
Dátum
05.06.2022
8 nocí
Strava, Ubytovanie
raňajky
dvojlôžková izba, vaňa alebo sprcha, transfer v cene
Touroperator
FER